Bahar dizisinin son bölümünde skandal çekim hatası: İzleyiciler şaşkın!

Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak'ın başrollerini paylaştığı Bahar dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle izleniyor. Her bölümü büyük yankı uyandıran dizi bu defa çekim hatası ile gündem oldu. 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, Neslihan Yeşilyurt'un yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizi “: Uyanmaya Hazır Mısın?” yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Senaryosunu Ayça Üzüm'ün kaleme aldığı; büyük hayallerle tıp okuyan, sonrasında hayatını eşine ve iki çocuğuna adayan Bahar'ın (Demet Evgar) ani bir hastalıkla değişen hayatına ve dönüşümünü konu edinen dizi her bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturuyor.

Demet Evgar, ve 'ın başrollerini paylaştığı dizi oyuncu kadrosu ve hikayesiyle çok sevildi.

“Dr. Cha” dizisinden uyarlanan dizi reytinglerde de oldukça başarı elde etti. Dizinin son yayınlanan bölümünde ise yapılan bir sosyal medyanın gündemine oturdu.

SEYİRCİDEN KAÇMADI


Bir TikTok kullanıcısı Bahar'ın intikam sahnesindeki çekim hatasını yakaladı. Timur'un Bahar'ın notunu okuduğu sahnede aynaya ın görüntüsü yansıyor. Kameramanın görüldüğü o anlar dikkatlerden kaçmadı.

Dizideki çekim hatasına; ‘Böyle hatalar hâlâ oluyor mu?', ‘Bu nasıl dikkatsizlik ya' gibi yorumlar yapıldı.

Bahar dizisinin son bölümünde skandal çekim hatası: İzleyiciler şaşkın!