İtirafıyla sosyal medya ayağa kalktı: ‘Pizzaya cinsel açıdan ilgi duyuyorum’

Sosyal medyada bir kullanıcının pizzaya cinsel olarak ilgi duyduğunu ifade etmesi çok konuşuldu. 'Neden pizzaya ilgi duyuyorum?' diye soran kullanıcının gönderisi milyonlarca etkileşim alırken binlerce yoruma ulaştı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Sosyal medyada pizzaya karşı cinsel bir arzu duyduğunu dile getiren bir kullanıcının paylaşımı kısa sürede gündem olmayı başardı.

“Neden pizzaya ilgi duyuyorum?” diye soran kullanıcının gönderisini görenler şaşkına döndüğünü dile getirdi. kullanıcılarının büyük bir bölümü ise durumu anlamlandırmak için birtakım sorular sormayı tercih etti.

Free photo a slice of crispy pizza with meat and cheese

Sosyal medya kullanıcılarından biri pizzaya olan cinsel arzu durumunu anlamadığını söyleyerek, “Vay canına, bilmiyorum. Bu biraz tuhaf bir cinsel tetikleyici. Pizzanın gerçekten seksi hiçbir yanı yok. Korkarım sana yardım edemem” dedi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “İnsanlar karmaşıktır. Bu muhtemelen onu ne kadar sevdiğiniz, imrendiğiniz ve lezzetli bulduğunuzla ilgilidir” dedi.

Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise duruma daha bilimsel yaklaşmayı tercih ederek, “Bu sizin için pizzanın görüntüsü/kokusu/tadı/hissi ile cinsel uyarılmada olduğu gibi beyindeki aynı duyusal zevk bölgesini uyarıyor. Bunlar anılar olabilir” yorumunda bulundu.

İtirafıyla sosyal medya ayağa kalktı: ‘Pizzaya cinsel açıdan ilgi duyuyorum’