Feyza Altun Kızılcık Şerbeti senaristlerine seslendi! “Ücretsiz danışmanlık vereceğim”

Son günlerde fenomenlere açtığı savaşla adından söz ettiren avukat Feyza Altun bu kez Kızılcık Şerbeti dizisi hakkında bir paylaşım yaparak senaristlere seslendi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

X hesabında özellikle fenomenler hakkında yaptığı yorumlarla dikkat çeken avukat Show TV'nin fenomen dizisi Kızılcık Şerbeti hakkında dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

Altun, dizide 'nın eski eşi 'ten olan bebeği Cemre'nin velayetini alması gerektiğini söyleyerek, “Fatih'e dayanamıyorum. Doğa'ya bu şiddeti uygulayan senaristleri kınıyorum. Yeter. Pembe'yi de Fatih'i de bana verin” dedi.

Feyza Altun Kızılcık Şerbeti dizisi hakkında paylaşımında şunları söyledi:

“Kızılcık Şerbeti'nin senaristlerine sesleniyorum:

Artık o bebeği Doğa'nın alması gerekli. Türk Hukukunda emziren kadından velayet alındığı görülmüş iş değildir. Ancak rüşvet ile olur. Doğa'ya bir avukat yazıp duruşmalarda Fatih'i rezil ettikleri sahneler istiyorum.

Bedava danışmanlık veriyorum: Doğa,Rüşvet ağını Timur Soykan -Başsavcı haberinden yola çıkarak öğrensin, esaslı değişiklik sebebiyle velayetin değiştirilmesini talep etsin. Ünalların kirli ilişkilerini döksün ortaya. Kıran kırana duruşma sahneleri izleyelim şöyle şerefsiz Fatih kudursun. Hatta sosyal medyadan çağrılar yapsın anasının programına çıksın falan. Doğa bu davayı kazanır. Bak izlerken fenalaşıyorum lütfen yazın bu sahneleri!”

Feyza Altun Kızılcık Şerbeti senaristlerine seslendi! “Ücretsiz danışmanlık vereceğim”