Bakıcısı tarafından üç yaşındaki oğlu darp edilen sunucu Cansu Canan Özgen kimdir, kaç yaşında?

Ünlü sunucu Cansu Canan Özgen yurttaşlar arasında merak edildi. Bakıcısı tarafından üç yaşındaki oğlu darp edilen Cansu Canan Özgen yurttaşlar tarafından araştırılıyor. Peki, sunucu Cansu Canan Özgen kimdir, kaç yaşında? Cansu Canan Özgen nereli?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Bakıcısı tarafından üç yaşındaki oğlu darp edilen Cansu Canan Özgen, yaşanan olayın ardından araştırma konusu hâline geldi. Cansu Canan Özgen yurttaşlar tarafından merak edildi. Peki, sunucu Cansu Canan Özgen kimdir, kaç yaşında? Cansu Canan Özgen nereli?

CANSU CANAN ÖZGEN KİMDİR?

23 Eylül 1989 İstanbul doğumlu olan Cansu Canan Özgen liseyi Bayrampaşa Anadolu Lisesinde okudu. İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun olan gazeteci staj döneminde beş hafta kömür madenine girip işçilerle yeraltında çalıştı.

Kurucuları Can Gürzap ve Arsen Gürzapolan Dialog İletişim Spikerlik-Sunuculuk kursundan mezun olan Cansu Canan Özgen stajyer olarak gittiği Beşiktaş 'de ekran önüne çıktı.

Fanatik Beşiktaşlı olan Cansu Canan Özgen uzun süre BJK TV' de çalıştı. 2012 yılında Habertürk'e gece spikeri arandığını duyan gazeteci, geceleri spikerlik yapıp sabah okula gitti.

Öteki Gündem'in sunuculuğunu yapan Cansu Canan Özgen bu kanalla yollarını ayırdı. Gündem Dışı ıyla ekranlara gelmeye devam eden Cansu Canan Özgen eşi Talha Uğurluel'dir.

OĞLU BAKICISI TARAFINDAN DARP EDİLDİ

Ünlü sunucu Cansu Canan Özgen'in 3 yaşındaki oğlu bakıcısı tarafından darp edildi. Parkta yaşanan olayı gören komşuları ünlü sunucuyu arayarak durumu haber verdi. Olayı duyan Özgen ve eşi, yabancı uyruklu bakıcıdan şikâyetçi oldu.

Durumu öğrenen eski basketbolcu baba ve eşi Cansu Canan Özgen hemen karakola koştu ve yabancı uyruklu bakıcıdan şikayetçi oldu. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

CANSU CANAN ÖZGEN ÖZEL HAYATI

Gündem Dışı programıyla ekranlara gelmeye devam eden Cansu Canan Özgen Talha Uğurluel ile evlidir ve üç yaşında Ali adlı oğulları vardır.

Bakıcısı tarafından üç yaşındaki oğlu darp edilen sunucu Cansu Canan Özgen kimdir, kaç yaşında?