Wanda Nara ile Mauro Icardi ayrılığında şoke eden iddia? Araya Türk influencer mı girdi?

Galatasaray'ın yıldız ismi Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara ayrılığı gündemden düşmüyor. Wanda Nara'nın Buenos Aires'teki evlerinin otoparkında ağlayarak Mauro Icardi'nin yanında ağlarken çekilmiş fotoğrafın kaynağının bir Türk sosyal medya fenomeni olduğu iddia edildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

ülkesi Arjantin'de spor medyasından çok, magazin basının ilgi odağı.

Türkiye'de her ne kadar spor basını “gol kralı” diye ansa da Arjantin'de futbolculuğundan çok “'nın eşi” olması nedeniyle popüler.

Fotospor'un haberine göre; Arjantin'de Icardi-Wanda ayrılık haberler, “Wanda, futbolcu eşinden ayrılıyor” diye veriliyor.

Icardi'nin, China Suarez'den sonra Wanda'yı Türkiye'de tanınmış bir sosyal medya fenomeni ile aldattığı iddia edildi.

Hatta o iddianın sahiplerine göre Icardi'nin, Wanda'yı aldattığı Türk influencer, Wanda ile China fiziksel özelliklerini üzerinde toplamış bir isim.

Wanda'nın China ile aldatılmanın etkilerini üzerinden atamadan Icardi'nin kendisini bu kez de benzer şekilde yüzüstü bırakması ayrılıkta çok fazla etkili oldu.

İddiaya göre Wanda, Arjantin'de oldukları sırada Icardi'nin sosyal medya hesabı üzerinden Türk infulencerla yaptığı konuşmaları yakaladı. Buenos Aires'teki otopark önünde çekilen ağlama fotoğrafı da bu kavganın sonunda yaşanan bir olaya aitti.

Bu arada Wanda Nara'nın Icardi'yi unuttuğunu göstermek için arkadaşlarıyla evinde “hoş geldin bekarlık partisi” verdiği iddia edildi. Hatta sosyal medyada yaptığı paylaşımın bununla ilgili olduğunu açıkladı.

Wanda Nara ile Mauro Icardi ayrılığında şoke eden iddia? Araya Türk influencer mı girdi?