Sevgilisini motor kazasında kaybetmişti… Rahel Pekcan yeni bir ilişkiye başladığını duyurdu

Sosyal medya fenomeni Rahel Pekcan ve sevgilisi Oğuzhan Emeç, Ocak ayında motor kazası geçirmişti. Kaza sonucu Oğuhan Emeç hayatını kaybetti. Pekcan son olarak sosyal medya hesabından bir video yayımlayarak yeni bir ilişkiye başladığını duyurdu. Video sosyal medyada gündem oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Fenomen , sevgilisi 'i ocak ayında geçirdikleri sonucu kaybetti.

Olayın ardından uzun bir süre özel hayatıyla ilgili konuşmayan Pekcan son olarak bugün TikTok hesabından çektiği video ile yeni bir ilişkiye başladığı haberini verdi.

‘GİZLİCE YAŞAMAK İSTEMİYORUM'

Bir şeyleri gizleyerek yaşamak bana göre değil…Bunu söylediğimde alabileceğim tepkilerin, yediğim linçlerin veya takipçilerimdeki oynamaların tabii ki de farkındayım olacakların ama sosyal medyayı hiç bir zaman ana gelir kapısı olarak görüp buradaki insanları da benim kazanç kapım gibi görmediğim için burayı tamamen içimden gelerek içerik ürettiğim için artık bir şeyi saklamanın bir manası olduğunu düşünmüyorum. Şu an görüştüğüm biri var… İlerleyen zamanlarda da görüşmeye devam etmeyi planladığım biri var. Size göre bu çok farklı olabilir, her şeyim yalan, her şeyim prim, her şeyimi içerik olarak kullandığımı düşünebilirsiniz. Açıkçası ne düşünmek istediğiniz konusunda tamamen özgür olduğunuz gibi ben de nasıl yaşayacağım konusunda özgürüm. Çünkü kabul etmek lazım ki 25 yaşındayım ve 26'yı görüp görmeyeceğimi bilmiyorum. Elbette ki birine karşı bir şeyler hissetmek tekrar aynı duyguları yaşamak kolay değil kolay olmayacak da zaten ama en azından şunun bilincindeyim ki denemeye başlamam gerekiyordu ve başladım. Beni anlamanızı beklemiyorum, beni anlayışla karşılamanızı da beklemiyorum ama artık bir yalanın üstünde yaşar gibi bir şeyi gizli gizli yaşamanın da doğru olduğunu düşünmüyorum.

Sevgilisini motor kazasında kaybetmişti… Rahel Pekcan yeni bir ilişkiye başladığını duyurdu