Sinan Akçıl, kazaya neden oldu! Eleştiriler sonrası sinirlendi: ‘Kimseden kaçmam’

Sinan Akçıl, konser vermek için gittiği İzmir'de karşıdan karşıya geçmek isterken kazaya neden oldu. Hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam eden şarkıcı, gelen eleştirinin ardından açıklama yaparak "Kazaya ben sebep olmadım. Kaza yapan kardeşimizle buluşup gerekeni yapacağız. Hayatım boyunca kimseden kaçmadım kralı gelse ki gelmiştir" dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

“KRALI GELSE KAÇMAM”

Görüntülerin yayılmasıyla eleştirilerin hedefi olan ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Birkaç tam gerizekalı ‘umursamadı kazayı' demiş. Gördüm, duydum. Kazaya ben sebep olmadım. Kız öğrenci yurdu ‘Sinan lütfen yanımıza gel' diye çok bağırdığı için onları kırmamak için yanlarına uğradım. Yürüdüğüm yer alanı yani orası konser alan. Kamyon şoförü kardeşimi tuttum gel yanıma dedim, ‘abi ben seni seviyorum' dedi. Ben de gereken neyse yapalım dedim. Yarın ofiste buluşulacak. Mükemmel bir konserdi, teşekkürler İzmir'im. Hayatım boyunca kimseden kaçmadım kralı gelse ki gelmiştir.”

NE OLMUŞTU?

Şarkıcı Sinan Akçıl, konser için gittiği İzmir'de kazaya neden oldu.

anı bir yurttaş tarafından görüntülendi. Akçıl'ın bir arkadaşıyla yaya geçidinin ve trafik ışıklarının olmadığı bir yerde yola kontrolsüz atlamasıyla bir sürücü, onlara çarpmamak için aniden frene bastı.

Bunun sonucunda onun arkasındaki bir otomobil, duramayarak öndeki otomobile çarptı. Sinan Akçıl, kazaya aldırış etmeden yolda yürümeye devam ederken sürücülerden biri şarkıcının üzerine yürümeye çalıştı.

GÖRÜNTÜLER GÜNDEM OLDU : “ABİ O ÜNLÜ”

Sinan Akçıl kazaya aldırış etmeden hızlı adımlarla uzaklaşmaya çalışırken kazaya uğrayan aracın şoförü sinirlenerek araçtan indi. Akçıl'a sinirlenen sürücüyü yanındaki arkadaşı sakinleştirmeye çalıştı. O anları kayda alan genç kızların ise Akçıl'a sinirlenen sürücüye, ‘Abi o ünlü ünlü' dediği anlar sosyal medyada gündem oldu.

 

Sinan Akçıl, kazaya neden oldu! Eleştiriler sonrası sinirlendi: ‘Kimseden kaçmam’