q Melek Baykal’ın Çağla Şikel ve Alişan itirafları – İlk Baskı

Melek Baykal’ın Çağla Şikel ve Alişan itirafları

Melek Baykal, Pembe karakterini canlandırdığı 'Cennet Mahallesi' dizisindeki rol arkadaşları Çağla Şikel ve Alişan'la ilgili bir itirafta bulundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Oyuncu , Müjdat Gezen'in YouTube programına konuk oldu.

Baykal, 2004-2007 yılları arasında ekrana gelen ‘' dizisinde birlikte rol aldığı Çağla Şıkel ve hakkında çarpıcı açıklamada bulundu.

“MANKEN VE TÜRKÜCÜ İLE OYNAMAM”

Proje aşamasında Çağla Şıkel'i ve Alişan'ı istemediğini söyleyen Melek Baykal, “Ben ikisine de karşı çıkmıştım. Yapımcımız rahmetli Türker İnanoğlu'na ‘Beni affedin. Bir manken ve bir türkücü ile oynamam' dedim. İnanoğlu da ‘Sen bana güven, olacak' dedi, gerçekten de oldu. Türker ağabey havayı çok iyi koklayan bir adamdı. Çağla 20-21 yaşlarında çok gençti. İlk set günümüzde saçlar bukle bukle, takma kirpikler ful makyaj geldi, sesimi çıkarmadım. Çağla sürekli kameraya bakıyordu. İlerleyen günlerde dayanamayıp çektim kenara, ‘Top model Çağla'yı unut. Burada ‘'nin kızı ‘Sultan'sın. Takma kirpiklerini de çıkar' dedim. İkiletmedi, söylediklerimi harfiyen uyguladı. Alişan da kendisini başkasının seslendirmesini isteyince çok sinirlendim. ‘Sana başkası ruh veremez' diyerek onu dublaj stüdyosunda itekledim, giriş o giriş” ifadelerini kullandı.

‘Cennet Mahallesi' dizisinde Melek Baykal ‘Pembe', Çağla Şıkel ‘Sultan', Alişan ‘Ferhat' karakterini canlandırdı.

Melek Baykal’ın Çağla Şikel ve Alişan itirafları