q Mehmet Ali Erbil’den cinsellik açıklaması! Genç sevgilisi Gülseren Ceylan: ‘Dedeme…’ – İlk Baskı

Mehmet Ali Erbil’den cinsellik açıklaması! Genç sevgilisi Gülseren Ceylan: ‘Dedeme…’

Şovmen Mehmet Ali Erbil ve sevgilisi Gülseren Ceylan birlikteliklerini gözler önünde yaşamaya devam ediyor. Evlilik iddialarıyla gündeme gelen çift son olarak Ceylan'ın sevgilisine 'dede' benzetmesi yapması ile sosyal medyada yine gündem oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

67 yaşındaki , 26 yaşındaki ile aşkı dolu dizgin devam ediyor.

Kızı 'in “Hayatında çok fazla kadınların olması, etrafında genç kızlar olması halen beni yaralıyor, aşabildiğimi söyleyemem. Bazen benden bile küçük olduğunu duyduğum kadınlar olunca rahatsız ediyor bilmiyorum” sözlerine rağmen özel hayatını gözler önünde yaşamaktan çekinmeyen Erbil sevgilisiyle özel anlarını paylaştı.

Gülseren Ceylan'la pijamalarıyla ev keyfi yapan Mehmet Ali Erbil canlı yayın açtı. O sırada kendisine masaj yapan Gülseren Ceylan, “Dedeme masaj yapıyorum” dedi. Bir duraksayan Mehmet Ali Erbil ise durumu hemen toparlayarak, “Hadiii, iki gözümün çiçeği” ifadelerini kullandı.

Erbil geçtiğimiz aylarda da özel hayatına vurgu yaparak “Allah'ıma şükür. Cinsel anlamda sağlıklı bir erkeğim, 20 yaşında bir kızla birlikte olabilirim. Ben andropoza girmedim, benim cinselliğim devam ediyor” demişti.

Mehmet Ali Erbil’den cinsellik açıklaması! Genç sevgilisi Gülseren Ceylan: ‘Dedeme…’