Fatih Altaylı’dan Hasan Can Kaya-Cem Yılmaz yorumu!

Hasan Can Kaya ve Cem Yılmaz arasında yaşanan polemiğe bir yorum da Fatih Altaylı'dan geldi. Altaylı'nın sözleri dikkat çekti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Ünlü komedyen , geçen günlerde gösterisinde seyircilerinden biri “Sizin için Gebze'den geldik” deyince konuyu hemen ‘Konuşanlar' programına bağlayan Cem Yılmaz, “'nın gösterileri ertelendi” demişti.

Cem Yılmaz'ın ifadelerine yanıt veren komedyen Hasan Can Kaya ise “Küçük bir sakatlık geçirdim, oyuna benim yerime veteran komedyenler liginden Cem Yılmaz girmiş. İzledim ama olmamış” yanıtını vermişti.

Konuta dair fikirlerini paylaşan Altaylı, “İkisini de seviyorum tabii Cem Yılmaz başka bir şey Hasan Can Kaya başka bir şey” dedi. Altaylı devamında şu ifadeleri kullandı:

Cem Yılmaz Bir stand up'çı, Hasan Can Kaya Cem Yılmaz gibi değil Hasan Can daha çok seyirciyle itişen, bol küfürlü bir muhabbet yürüten eğlenceli mi eğlenceli zeki mi zeki fırlama mı fırlama ama Cem Yılmaz başka bir dik yani Hasan Can Kaya henüz o Lig'de değil tabii onun Cem'e veteran demesi bana dense çok bozulmam. Cem'in de pek bozulduğunu sanmıyorum bozulmuş mudur ondan da emin değilim.

İkisi iki ayrı şey niye kavga ediyorlar?” diyen İkisi de iyi para kazanıyorlar. Cem tabii daha çok kazanıyor ve daha uzun süredir kazanıyor belki Hasan Can onu da kıskanmış olabilir bilmiyorum sanmıyorum da ihtiyacı da yok. Farklı kültürlere hitap ediyorlar. Anlamsız bir tartışma tavsiyem uzatmamaları” ifadelerini kullandı.

Fatih Altaylı’dan Hasan Can Kaya-Cem Yılmaz yorumu!