Cannes tarzı gündem olmuştu! Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek hastalığını açıkladı

Show Tv ekranlarında yayımlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde canlandırdığı 'Nilay' karakteri ile adından söz ettiren Feyza Civelek geçtiğimiz günlerde dizi ekibi ile Cannes'a gitmişti. Cannes tarzı hiç beğenilmeyen ünlü oyuncuya sosyal medyada eleştirel yorumlar yapılmıştı. Feyza Civelek, açıklama yaptı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Adını Feriha Koydum dizisindeki hayat verdiği zengin kız Lara karakteri ile ünlenen oyuncu 21 kilo vererek adeta erimişti. 28 yaşındaki oyuncu, 2.5 ayda spor ve diyetle 78 kilodan 58'e düşmüştü.

Ünlü oyuncu şimdilerde Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu,Müjde Uzman, Doğukan Güngör'ün başrollerini paylaştığı Kızılcık Şerbeti dizisinde Nilay karakterine can veriyor. Feyza Civelek geçtiğimiz günlerde dizi ekibi ile Cannes'a gitmişti.

Cannes'ta pembe tüllü bir elbise giyen Feyza Civelek'ın tarzı hiç beğenilmedi ve ‘Çok rüküşsün' yorumları yapıldı.

Feyza Civelek şimdi de hastalık açıklamasıyla gündem oldu. 2. Sayfa'da yer alan habere göre Civelek, “Sedef hastasıyım yurt dışından getirdiğim ilaç yan etki yaptı, komple saçım döküldü. Geçici peruk kullanıyorum” dedi.

Saçı ve peruğu hakkında yorun yapan herkese çok kızan Civelek, “Saçma sapan yorumlarınızı kendinize saklayın” diyerek sert çıktı.

feyza

Cannes tarzı gündem olmuştu! Kızılcık Şerbeti’nin Nilay’ı Feyza Civelek hastalığını açıkladı