Fatih Altaylı’dan Buket Aydın’a tepki: ‘Konuşmaya değer bir varlık değil’

TV100'de yayınlanan 'Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade' programında yaşanan tartışmaların ardından, Fatih Altaylı'dan Buket Aydın’a yönelik sert eleştiriler geldi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

TV 100'de yayınlanan bir programda yaşanan tartışmanın yankıları devam ederken, , 'ı sert bir dille eleştirdi. Programda Aydın ile Şaban Sevinç arasında yaşanan gerilimi değerlendiren Altaylı, Aydın hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Geçen günlerde TV100 ekranlarında yayınlanan “Cansu Canan Özgen ile Özgür İfade” programında, Buket Aydın ile Şaban Sevinç arasında gergin bir tartışma yaşandı. Şaban Sevinç'in “CHP delegesi kredi kartı ile saat almaya benzemez” sözlerine tepki gösteren Buket Aydın, “Ben kredi kartıyla saat almadım. Twitter'da sürekli kredi kartı üzerinden, saat üzerinden gündem yapılmaya çalışılan benim. Seni kim böyle yönlendiriyor. Ben bu kadar rezil, seviyesiz bir kişiyle yayına devam etmem. Hadsizsin Şaban Sevinç” diyerek yayını terk etti.

Buket Aydın'ın programdaki tavırlarını ve yaşanan tartışmayı değerlendiren Fatih Altaylı, “Benim vaktim kıymetli. Adını andığın kişiden bahsedecek isteğim yok. Söylediğinin bir önemi yok. Neden televizyonlara çıkarıyorlar? Güzellik salonu sahibi mi ne. Konuşmaya değer varlık değil” şeklinde sert ifadeler kullandı. Altaylı, Aydın'ın medya üzerindeki etkisini sorgulayan bu yorumlarıyla dikkat çekti.

Fatih Altaylı'nın Buket Aydın'a yönelik bu eleştirisi, sosyal medyada geniş bir yankı uyandırdı. Kullanıcılar, Altaylı'nın ifadelerini çeşitli açılardan değerlendirdi ve bu yorum üzerine geniş çaplı tartışmalar yaşandı.

Fatih Altaylı’dan Buket Aydın’a tepki: ‘Konuşmaya değer bir varlık değil’