Yargı oyuncuları final öncesi bir araya geldi

Üç sezon boyunca her bölümüyle çok konuşulan Yargı’nın başrol oyuncuları Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Aslan ve Uğur Polat final öncesi bir araya geldi. 26 Mayıs Pazar akşamı 95’inci bölümüyle Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde seyircili büyük finali yapmaya hazırlanan dizinin oyuncuları dünden bugüne yaşadıklarını anlattı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Veda vakti yaklaşırken duygularını Hürriyet Gazetesi'nden Hakan Gence ile paylaşan oyunculardan dizinin Ceylin'i “Karmaşık duygular içindeyim. Hayatımın en önemli devirlerinden biri kapanıyor” dedi. Bu kadar uzun soluklu bir işi başarıyla tamamladıkları için çok mutlu olduklarını belirten ise birçok duyguyu bir arada yaşadığını ekledi. Buruk ve üzgün hissettiğini dile getiren Uğur Aslan da “Bir daha ne zaman görürüz birbirimizi diye içten içe keder doluyorum” diye konuştu. Uğur Polat ise “Üç sezon önce açtığımız sayfası bizde bıraktığı unutulmaz anılarla haftaya kapanıyor” dedi.

Oyuncular, ‘Yargı dendiğinde aklınıza ne geliyor?' sorusuna da samimi cevaplar verdi.

Pınar Deniz “Ruhumu bu kadar büyüten, güzelleştiren başka bir hikâye hatırlamıyorum” Kaan Urgancıoğlu ise geçen üç sezon için “Hayatımın çok kıymetli üç yılı olacak” ifadelerini kullandı.

Uğur Polat Yargı'yı uzun zamandır alışılagelmiş dizi kalıplarının dışına çıkan bir proje olarak değerlendirdi. Uğur Aslan da “Yargı, herkes bütün iyi niyetiyle çabasını ortaya koyduğunda başarının çok da zor olmadığının ispatı” diye konuştu.

‘ILCEY' AŞKINDAN DAHA İYİSİ OLAMAZDI

İzleyicinin gönlünde taht kurdukları gibi sosyal medyayı da kasıp kavuran ILCEY aşkı ile ilgili de açıklama yapan oyunculardan Pınar Deniz “Gören gözlere teşekkür ediyorum. Daha iyisi olamazdı bence. Bu kadar engebeli yollardan geçip hâlâ beraber olabilmek gerçek bir bağlılığı gerektirir” dedi.

Kaan Urgancıoğlu ise “Çok iyi bir ikili olduk. Birbirine çok güvenen, iyi tanıyan, sırtını yaslayabilecek. Gerçek dostlar olduk” ifadelerini kullandı.

GECENİN GELİRİ BAĞIŞLANACAK

26 Mayıs Pazar akşamı bilet gelirlerinin Türk Eğitim Vakfı'na () bağışlanacağı özel gece ile ilgili duygularını paylaşan oyuncular, “Finali seyircimizle beraber izleyecek olmak hepimizde ayrı bir heyecan yarattı. TEV yararına satışa çıkan biletlerin saatler içinde tükenmesi hepimizi çok mutlu etti. Hem final anına beraber şahit olacağız hem de gecenin geliri müthiş bir yere bağışlanacak. Tabii yayın öncesi çok güzel sürprizlerimiz var onlara” dedi.

Yargı heyecan dolu final bölümü ile 26 Mayıs Pazar akşamı 'de ekrana gelecek.

Yargı oyuncuları final öncesi bir araya geldi