Turistler bekarlığa veda partisi yaptı! Ortalık karıştı

İspanya'nın Mayorka bölgesinde 30'lu yaşlarındaki 8 İngiliz turist bekarlığa veda partisi sırasında denize çöp ve bira kutuları atarak müşterileri ve plajda güneşlenenleri rahatsız etmeye başladıklarında restoran personeli tarafından uyarıldı. Olaya polis müdahale edince ortalık bir anda karıştı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

İspanya'nın bölgesinde 30'lu yaşlarındaki 8 İngiliz turist bekarlığa veda partisi sırasında denize alkol şişesi fırlattı. Diğer müşterilerle de tartışma yaşayan turistleri uyaran personelle aralarında gerilim yaşandı.

Plajda güneşlenenleri rahatsız etmeye başladıklarında restoran personeli tarafından uyarıldılar. Olaya polis müdahale edince ortalık bir anda karıştı. Turistler bu kez polise sert tepki gösterdi. Kavgada bir garson başından vuruldu, iki polis de yaralandı.

1

Gözaltına alındıkları sırasında kaçmaya çalıştıkları ifade edilen İngiliz turistler tutuklandı. Yerl basında yer alan haberlerde bekarlığa veda partisi yapanların bu hafta sonu Mayorka'da bir düğüne katılmaya hazırlandığını söyledi.

Yetkililer bunu henüz doğrulamadı. Tutuklananlar arasında damat ve sağdıcının olup olmadığı da henüz belli değil.

Turistler bekarlığa veda partisi yaptı! Ortalık karıştı