Survivor All Star’da yumruklar havada uçuştu! Aleyna Yunus Emre’nin cezasına tepki gösterdi

Survivor All Star'da Ogeday ve Yunus Emre arasında yaşanan gerginlik sonucu küfürler ve yumruklar havada uçuşurken ekranda o görüntüler sansürlendi. Konseyde ise Acun Ilıcalı Yunus Emre'ye sert ifadeler kullandı. Cezayı duyan Yunus Emre'nin yakın arkadaşı Aleyna ise tepki gösterdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'da yumruklar havada uçuştu. Yunus Emre ve Ogeday arasında yaşanan gerilim kavgaya döndü. Acun Ilıcalı konseyde sert ifadeler kullandı. Diskalifiye beklenirken verilen ceza herkesi şaşırttı.

Ilıcalı “Sayende yeni bir yaptırım bulduk. Bu kim ya? Kim ya olay nedir? Şu olaydan sonra utanmıyorsun haklı diye anlatıyorsun bir şey yapmadı kardeşim” diyerek Yunus Emre'ye 8 oyun ve 8 ödülden men cezası verdi.

Cezayı duyan Aleyna ise kendini tutamayarak “Takım olarak cezalandırılıyoruz, yani cezayı aslında takım da almış oluyor. Yunus başarılı bir yarışmacı. Onun oynamaması bizi de çok etkileyecek. Kader oyunlarını etkileyecek ne yapacağız?” dedi.

Yunus Emre ise gülerek “Yazacaksınız potaya” derken Ilıcalı ise “Ne yapmamızı istiyorsun?” dedi.

Aleyna ise arkadaşına kızarak “Yunus boş yapma” dedi. Ilıcalı ise Aleyna'ya uyarıda bulunarak “Enerjinizi kendi adamınızı tutmaya harcasaydınız” dedi.

hgjgj

Survivor All Star’da yumruklar havada uçuştu! Aleyna Yunus Emre’nin cezasına tepki gösterdi