Survivor All Star’da acil durum konseyi! Acun Ilıcalı ‘Hiç beklemiyordum’ diyerek açıkladı

Survivor All Star'da mavi takım yarışmacısı Ogeday Girişken için Acun Ilıcalı geçen gün yaptığı açıklamada "Mavi takımda başka bir problem daha var, o problem de Ogeday” ifadelerini kullanmıştı. Ogeday’la ilgili ayrıntılar acil durum konseyinde belli oldu. İşte Survivor All Star’a damga vuran olayın tüm ayrıntıları...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

TV8'de izleyicilerle buluşmaya devam eden , bu sene olaylı geçiyor. Mavi takımda ile ilgili bir problem daha olduğunu belirten Acun Ilıcalı “Bu konuyu konuşacağız ama özel bir konu olduğu için ve mavi takım ile özel bir konsey yapacağız” diyerek bugünü işaret etmişti.

Merakla beklenen acil durum konseyi gerçekleştirildi.

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Ogeday, Survivor'da son günlerde mental olarak çok zorlanmaya başladı. Sonra daha da zorlandı. Şu an takımın içinde değil. Daha önce gördük mü? Gördük. Survivor dünyanın en zor yarışı diyorduk. Fiziksel bir tarafı, performans olayın bir tarafı. Ama tabii ki mental olarak güçlü kalabilmek de önemli. Ama acaba Ogeday bu sınavı geçebildi mi? Konuşacağız.

Poyraz “Herkes sabah uyandığında apayrı bir Ogeday gördü. Onun güçlü bir karakter olduğunu biliyorum. Umarım bir an önce kendine gelir” dedi.

Yasin ise Ogeday hakkında şu açıklamayı yaptı:

En son adaya giderken baktım. Ogeday eşofmanını giydi, sonra da ayakkabısını bağlamaya başladı. ‘Ne yapıyorsun? Düşündüğüm şeyi düşünüyorsan, sakın yapma' dedim. O da daha sonra ‘Eğer beni durdurmasaydın kaçacaktım. Artık kaldıramıyorum. Psikolojik olarak beni çok yoruyor. Survivor'a devam edersem ruh halimi toparlayamamaktan korkuyorum. Eğer bir gün bırakıp gidersem sakın bana darılmayın. Hepinizi çok seviyorum' dedi. Ogeday'la daha sonra konuştuğumuzda da gözleri doldu.”

Acun Ilıcalı, Sahra'yı da anımsatarak “Cemal Can'ı ve Nisa'yı hatırlıyorum bu dönemlerdeydi ve ikna etmeyi başarmıştık. Ogeday, kendi ile ilgili bir endişe duyuyorsa Survivor'ı bırakabilir. Sahra'da bu sene böyle bir olay yaşadık. Ogeday'la da bir konuşacağız. Göreceğiz. Ama ciddi bir tehlike söz konusu mu? Evet!” dedi.

Acun Ilıcalı'nın söz vermesi üzerine özetle şunları söyledi:

Burada 90 gün geçiren Ogeday, belki mayısın ortasına kadar düello görmeyecek. Acaba ‘Bu durumun garanti olması onu zorluyor olabilir mi?' diye düşündüm. Ama arkadaşlarım farklı düşünüyor.

Furkan, Ogeday'ın iyi bir yarışmacı olduğunu vurgulayıp “Senden ricamız Ogeday'ı gerçekten buraya getir ağabey” ifadesini kullandı.

Acun Ilıcalı ise “Şaşkın mıyım? Evet. Bekliyor muydum? Hiç beklemiyordum. Ama işte Survivor'da yaşıyoruz böyle şeyler” dedi.

Daha sonra Ogeday'la konuşan Acun Ilıcalı konuya ilişkin bir kez daha konseyde açıklama yaptı.

Ogeday'ın yarışmaya geri döneceği haberini veren Ilıcalı, konsey alanına Ogeday'ı çağırdı.

Survivor All Star’da acil durum konseyi! Acun Ilıcalı ‘Hiç beklemiyordum’ diyerek açıkladı