Settar Tanrıöğen’den bir kötü haber daha geldi

Kızılcık Şerbeti dizisi ile ünü artan başarılı oyuncu Settar Tanrıöğen bir süredir hastalığı ile ilgili gündeme geliyor. Oyuncu Tanrıöğen'in bu gece üçüncü kez ameliyata alındığı öğrenildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Ünlü oyuncunun bu hafta hastaneden tedavi olması bekleniyordu. Oyuncunun hayranlarına kötü haber geldi. üçüncü kez ameliyata alındı.

BEYİN KANAMASI GEÇİRMİŞTİ…

'ın haberine göre 26 Ocak'ta beyin kanaması geçiren 61 yaşındaki usta aktör Settar Tanrıöğen'in hastaneden ne zaman taburcu olacağı merak konusuydu.

Ataşehir Acıbadem'de peş peşe 2 kez edilen oyuncunun bu hafta taburcu olması bekleniyordu. Ancak baş ağrıları artan Tanrıöğen'in yapılan kontrollerde yeniden ameliyat edilmesine karar verildi.

“BENSİZ DEVAM EDİN”

Ünlü oyuncunun bugün yeniden bıçak altına yattığı, tedavisinin bir süre daha devam edeceği öğrenildi. Settar Tanrıöğen'in hafıza kaybı ve çabuk yorulması nedeniyle son dizisi “Kızılcık Şerbeti”nde ekibine haber yollayarak “Bensiz devam edin” dediği belirtildi. Usta oyuncunun fenomen olan karakteri Abdullah Ünal”ı bu nedenle Ahmet Mümtaz Taylan canlandırmaya başlamıştı.

 

Settar Tanrıöğen’den bir kötü haber daha geldi