Sercan Yıldırım kimdir? Survivor All Star Sercan kaç yaşında, nereli?

Ünlü futbolcu Sercan Yıldırım'ın Survivor All Star 2024'te başarılı bir performans gösteren Sercan, 12 Mayıs eleme gecesinde elenen yarışmacı oldu. Peki, Sercan Yıldırım kimdir? Sercan Yıldırım kaç yaşında, nereli? Sercan Yıldırım'ın eski eşi kim?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Ünlü futbolcu 'ın 2024'te başarılı bir performans gösteren Sercan, 12 Mayıs eleme gecesinde elenen yarışmacı oldu. Peki, Sercan Yıldırım kimdir? Survivor All Star Sercan kaç yaşında, nereli?

SERCAN YILDIRIM KİMDİR?

Sercan Yıldırım Türk eski millî futbolcudur.

Sercan Yıldırım, Bursa'da 5 Nisan 1990 gününde dünyaya geldi. Futbol hayatına Bursaspor'da başladı. 2007-2008 sezonunda Bursaspor formasını A takım seviyesinde sırtına geçirdi. İlk maçında Atatürk Olimpiyat Stadyumu'na çıktı. Sercan Süper Lig kariyerindeki ikinci maçında, Kasımpaşa deplasmanında, rakip fileleri havalandırdı. O sezon ligde sekiz, kupada üç maçta olmak üzere, toplam 11 kez takımı için ter döken Yıldırım, 2008-2009 sezonunda ise Bursaspor'un 9 numaralı formasını 18 yaşında giydi.

Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımında yer alan Sercan Yıldırım, o sezonun en iyi performans gösteren yarışmacılardan biri olarak yarışmayı 6. sırada bitirmişti. Yıldırım, 2022 yılında da Survivor 2022: All Star yarışmasında mücadele etmişti

Sercan Yıldırım kimdir? Survivor All Star Sercan kaç yaşında, nereli?