Şanssız burçlar açıklandı! Doğuştan şanssız olan 5 burç

Kendinizi şanssız hissediyorsanız burcunuzdan kaynaklı olabilir. Astrologlar 5 şanssız burcu açıkladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Şanslı ve şanssız anlar hayatımızın dönüm noktalarında büyük rol oynar. Burçlar da şans konusunda belirleyici bir faktördür.

İşte şanslarını kendi kovalamak zorunda kalan mücadeleci 5 :

1- Balık Burcu: Balık burcu, yaşadığı her olumsuzluktan şikayet eder. Hayal güçleri çok yüksektir ve zaman zaman gerçek dışı senaryolar üretebilirler. Bu nedenle, küçük sorunları bile büyüterek derin bir endişe içinde kendilerini bulabilirler.

2- Burcu: Yengeç burçları aşırı hassas karaktere sahiptir. Herhangi bir olumsuz durumda hemen şikayet etmeye başlarlar ve kendilerini çökmüş hissederler. Bu durum, çoğu zaman depresif bir ruh haline neden olabilir ve fırsatları doğru bir şekilde değerlendirmekte zorlanırlar.

3- Burcu: Kova burçları düşünceli bir yapıya sahiptir ve büyük bir kısmını küçük endişelere odaklanarak geçirirler. Gereksiz streslere girme eğilimindedirler ve bazen anın tadını çıkarmayı unutabilirler. Önemsiz konulara bile aşırı önem vererek fazladan çaba harcarlar.

4- Burcu: Koç burçları stresle baş etme konusunda ustadırlar. Kararlarını karmaşık hale getirme eğilimindedirler ve genellikle önemsiz konular için endişe duymaya devam ederler. Kararsızlık da bu burcun endişelerini artırır.

5- Burcu: Aslan burcunun yüksek standartları vardır ve kendilerine koydukları hedeflere daima sadık kalmaları nedeniyle her an stres yaşayabilirler. Değişikliklere uyum sağlama konusunda zorlanırlar ve korkunç senaryolar yaratma eğilimindedirler.

Şanssız burçlar açıklandı! Doğuştan şanssız olan 5 burç

Yorumlar kapalı.