NOW TV’nin sevilen dizisi “Şahane Hayatım” ekrana veda ediyor

NOW TV ekranlarında yayınlanan ve kısa sürede büyük bir hayran kitlesi edinen "Şahane Hayatım" dizisinden üzücü haber geldi. Reytinglerde beklenen başarıyı yakalayamayan dizi, 30. bölümüyle final yapma kararı aldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde , Onur Tuna, Yiğit Özşener, Nesrin Cavadzade, Serkan Keskin gibi ünlü isimleri buluşturan “Şahane Hayatım” dizisinden üzen haber geldi.

Büyük umutlarla yayın hayatına başlayan ve “” dizisinin başarısını yakalaması beklenen yapım, reytinglerde beklenen başarıyı gösteremedi.

Başrollerini Hilal Altınbilek, Onur Tuna, Yiğit Özşener, Nesrin Cavadzade ve Serkan Keskin gibi güçlü isimlerin paylaştığı , entrika ve aşk dolu сюжетом dikkat çekiyordu. Hayata karşı verdiği mücadeleyle milyonların gönlünde taht kuran Şebnem karakterinin hikayesi ne yazık ki erken sona eriyor.

“Yasak Elma” benzeri bir başarı hedefleyerek yola çıkan “Şahane Hayatım”, son haftalarda yaşadığı reyting kaybını engelleyebilmek için kadrosuna gibi usta bir ismi dahil etmişti.

Ancak bu hamle de dizisinin final kararını engellemeye yetmedi.

“Şahane Hayatım”ın final bölümünde izleyicileri büyük sürprizler bekliyor.

Şebnem, geçmişinin gölgesinden kaçabilecek mi? Aşk ve intikam arasında kalan kahramanlarımızı nasıl bir son bekliyor?

5 HAZİRAN'DA FİNAL YAPIYOR

Tüm bu soruların cevabı, 5 Haziran'da yayınlanacak olan final bölümünde açıklanacak.

NOW TV’nin sevilen dizisi “Şahane Hayatım” ekrana veda ediyor