Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı Mevzular Açık Mikrofon programına nasıl gidilir, ne zaman yayınlanacak?

Mevzular Açık Mikrofon, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu konuk olarak alacağını duyurdu. Yurttaşlar programa nasıl gidileceğini merak etti. Peki, Mevzular Açık Mikrofon nasıl gidilir, nerede yayınlanıyor, nerede çekiliyor, ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

, İBB Başkanı 'nu konuk olarak alacağını duyurdu. Yurttaşlar programa nasıl gidileceğini merak etti. Peki, Mevzular Açık Mikrofon nasıl gidilir, nerede yayınlanıyor, nerede çekiliyor, ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar…

MEVZULAR AÇIK MİKROFON NASIL GİDİLİR?

Mevzular Açık Mikrofon programına gitmek için bazı şartlar bulunuyor. Bu şartlar, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşından büyük olmak, programa katılacak siyasi kişi ile karşıt görüşlü olmak ve soru sormaya istekli olmak olarak sıralanıyor.

'un sunduğu Mevzular Açık Mikrofon programına başvuru yapmak için Oğuzhan Uğur'un sosyal medya hesaplarını takip etmek ve duyuru paylaşımına yorum atmak yeterli oluyor. Ardından Mevzular Açık Mikrofon ekibi uygun görürse sizinle iletişime geçiyor.

MEVZULAR AÇIK MİKROFON NEREDE YAYINLANIYOR?

Oğuzhan Uğur'un sunduğu program ilk olarak Youtube'de yayınlanıyordu. Babala TV kanalında yayınlanan program bu sezon itibari ile TV'ye geçti.

Yeni programlar Gain TV üzerinden izlenebilecek.

MEVZULAR AÇIK MİKROFON NEREDE ÇEKİLİYOR?

Mevzular Açık Mikrofon belirli bir yerde çekilmiyor. Türkiye'nin çeşitli illerinde çekimler yapılıyor. Çekimler katılımcılara özel olarak bildiriliyor.

MEVZULAR AÇIK MİKROFON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Mevzular Açık Mikrofon programına çıkacak. Programın yayın tarihi henüz duyurulmadı. Programın önümüzdeki haftalarda yayınlanması bekleniyor.

Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı Mevzular Açık Mikrofon programına nasıl gidilir, ne zaman yayınlanacak?