Kızılcık Şerbeti ‘Sibel’ kim? Rüya Coriç kimdir? Hayatı, yaşı, oynadığı diziler ve filmler

Show TV ekranlarında yayımlanan ve ilgiyle izlenen Kızılcık Şerbeti yeni bölümleriyle izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Dizinin kadrosuna yeni bir oyuncu katıldı. Yeni karakteri gören izleyiciler, role hayat veren oyuncu Rüya Coriç hayatı hakkında bilgi almak için arama motorlarına yöneldi. Peki, Kızılcık Şerbeti Sibel kimdir? Kızılcık Şerbeti'nin Sibel'i Rüya Coriç kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte, Rüya Coriç hakkında bilgiler…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Kızılcık Şerbeti yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Popüler dizinin 53. bölümünde yapıma Sibel dahil oluyor. Rüzgar'la bağlantısı olan karakterin dizide nelere sebep olacağı büyük bir merak konusu. Peki, kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde oynadı? İşte, Kızılcık Şerbeti'nin Sibel'i Rüya Coriç hayatı hakkında merak edilenler…

KIZILCIK ŞERBETİ SİBEL KİM?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün kaleme aldığı diziye Rüya Coriç konuk oyuncu olacak. Coriç, dizide Rüzgâr'ın eski sevgilisi Sibel karakterine hayat verecek.

Sibel, Rüzgar'a (Yiğit Kirazcı) zor anlar yaşatacak. Rüzgar, Sibel konusunda Nursema'dan (Ceren Karakoç) destek isteyecek.

Kızılcık Şerbeti Sibel kimdir, gerçek adı ne? Rüya Coriç kimdir, kaç yaşında?

RÜYA CORİŞ KİMDİR?

Sunucu, manken ve oyuncu olan Rüya Coriç, 1996'da Sırbistan'da doğdu. 2019 yılında Türkiye'nin güzellik yarışmalarından biri olan Best Model Of Turkey'e katılarak büyük ilgi gördü.

Nişantaşı Üniversitesi'nde Sinema ve Televizyon alanında eğitim aldı. Aynı yıl, Tv100 kanalında yayınlanan “100'de 100 Hayatlar” programında sunuculuk yaparak televizyon kariyerine adım attı.

Oyunculuk kariyerine ise 2016 yılında Deliormanlı filminde Cansu karakteriyle başladı. Daha sonra Aşk Yeniden, Kimse Bilmez, Emanet, Altın Kupa, Köy Düğünü gibi birçok film ve dizide rol aldı.

Yeni projelerde de aktif olarak yer almayı sürdürmektedir. Son olarak Kızılcık Şerbeti dizisinde Sibel karakteriyle konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıktı.

Kızılcık Şerbeti ‘Sibel’ kim? Rüya Coriç kimdir? Hayatı, yaşı, oynadığı diziler ve filmler