İnci Taneleri’nde kardeşlerin buluşması: Rıza ve Gözde Kocaoğlu aynı projede

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran Çukur dizisinde hayat verdiği 'Aliço' karakteriyle büyük beğeni toplayan Rıza Kocaoğlu  başarılı oyunculuk performansıyla dikkat çekiyor. Şimdilerde İnci Taneleri dizisinde rol alan Kocaoğlu'nun kız kardeşi Gözde Kocaoğlu'da dizinin kadrosuna dahil oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Tuzak, Çukur, Kuzey Güney, İçerde ve Zeytin Ağacı gibi birçok başarılı projede yer alan başarılı oyunculuk performansıyla dikkat çekiyor. Şimdilerde Hazar Ergüçlü ve 'ın başrollerini paylaştığı İnci Taneleri dizisinde rol alan Rıza Kocaoğlu'nun kız kardeşi de ünlü çıktı.

Perşembe akşamlarına damga vuran İnci Taneleri dizisinin yeni ünde 'in (Yılmaz Erdoğan) kızı Nehir ilk kez görünecek. Nehir bütün gizemiyle ortaya çıkarken diziye bir oyuncu daha katılacak.

KARDEŞİ DE DİZİYE DAHİL OLDU

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; İnci Taneleri dizisine Gözde Kocaoğlu katılacak. Aynı zamanda dizinin Nusret'i Rıza Kocaoğlu'nun da kardeşi olan Gözde Kocaoğlu, “İnci Taneleri”nde “Meltem” rolüne hayat verecek.

Tıpkı abisi gibi Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Gözde Kocaoğlu, oyunculuk kariyerine “Fatmagül'ün Suçu Ne?” dizisiyle başlamıştı.