Bu basit ritüel ile hayatına parayı çek

Hayatınıza daha fazla para çekmek için Lara-Rose'un sistemindeki ilk adım, cüzdanınızda gerçek bir bolluk sunağı yaratmaktır. İşte cüzdanınızda bir sunak oluşturmaya yönelik adım adım kılavuzunuz...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Lara-Rose'a göre paradır. Bebekken sevgi olarak aldığımız beslenmenin (yemek, barınma, sarılma) yetişkinlerdeki sembolüdür. Cüzdanınızdaki paranın çoğalması için ise bu adımları takip etmelisiniz.

1. Cüzdanınızdaki her şeyi çıkarın ve üzerine beyaz adaçayı veya Palo Santo tütsü çubuklarının dumanını dökün.

2. Boş cüzdanınızı iki elinizle tutun ve bir niyet belirleyin. Şöyle bir şey işe yarar: “Bolluğu dünyayla paylaşmak için almaya açığım.” Cüzdanınızı tutarken söyleyin.

3. Cüzdanınızda bir “sunak” seçin; bu, tek bir cep veya bir bölümün tamamı olabilir.

4. Eşyaları cüzdan sunağınıza yerleştirin. Eklenecek bazı klasik şeyler: Lakshmi'nin bir görüntüsü veya başka bir bolluk simgesi (bir refah Tanrıçası Abundantia kartını seçtim); beşgen işaretiyle mühürlenmiş bir parça sitrin, gümüş dolar veya bereket büyüsü. Ayrıca sizin için anlamlı olan öğeleri seçmekten çekinmeyin.

5. Ayrıca bolluk ikonunuza kağıt adağını da ekleyin. Bu fatura harcanmamalı ancak her yıl size uygun bir tarihte (İlkbahar veya Sonbahar Ekinoksu, Beltane veya doğum gününüz gibi) yenilenebilir.

6. Eski makbuzlarımızı, kartvizitlerimizi vb. atın ve yalnızca kesinlikle ihtiyacınız olan eşyaları cüzdanınıza koyun. Bolluğun enerjik yollarını açık tutmak için gereksiz öğeleri düzenli olarak temizlemeye kararlı olun.

Bu basit ritüel ile hayatına parayı çek