q Bora Cengiz İnci Taneleri dizisinin kadrosunda! Bora Cengiz kimdir? Bora Cengiz kaç yaşında, nereli? – İlk Baskı

Bora Cengiz İnci Taneleri dizisinin kadrosunda! Bora Cengiz kimdir? Bora Cengiz kaç yaşında, nereli?

İddialı isimler ile zengin bir kadroya sahip olmaya başlayan İnci taneleri dizisi kadrosuna Sera Kutlubey'den sonra Bora Cengiz de dahil oluyor. Peki, Bora Cengiz kimdir? Bora Cengiz kaç yaşında, nereli?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Başrollerde ve 'ın yer aldığı dizi, özellikle Hazar Ergüçlü'nün dans sahneleri ile konuşulmuştu. Yakaladığı popülerlik ile bir sonraki sezon da ekranlarda yer alması beklenen dizi, iddialı isimler ile zengin bir kadroya sahip olmaya başladı. Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Yılmaz Erdoğan ve Hazar Ergüçlü'nün başrollerinde yer aldığı İnci Taneleri dizisinin kadrosuna katılan isimlerden biri de oldu. Peki, Bora Cengiz kimdir? Bora Cengiz kaç yaşında, nereli?

Ünlü oyuncu Bora Cengiz 'Kalp Yarası' kadrosuna katıldı - atv

BORA CENGİZ KİMDİR?

Türk oyuncu, müzisyen ve yönetmen Bora Cengiz 9 Aralık 1990 doğumlu. İlk olarak 2008 yapımı bir televizyon dizisi olan Peri Masalı'nda canlandırdığı “Tolga” karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu, daha sonra Kıskanmak isimli sinema filminde, ardından da Maskeli Balo, Kavak Yelleri, Türkan, Bebek İşi, Bodrum Masalı isimli dizilerde rol aldı.

Bora Cengiz İnci Taneleri dizisinin kadrosunda! Bora Cengiz kimdir? Bora Cengiz kaç yaşında, nereli?