‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisine dahil oluyor! Dilara Aksüyek kimdir? Dilara Aksüyek kaç yaşında ve nereli?

Merhamet dizisi ile ünlenen güzel oyuncu Dilara Aksüyek, 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinin kadrosuna dahil oluyor. Peki, Dilara Aksüyek kaç yaşında? Dilara Aksüyek kimdir ve nereli? İşte hakkında merak edilenler...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

” dizisi ikinci sezonunda da seyirciyi ekran başında topluyor. Mustafa Şevki Doğan'ın yönettiği, Gökhan Horzum'un ise yazdığı dizinin kadrosuna hem çok başarılı, hem de çok güzel bir oyuncu katıldı. “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisiyle anlaştı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Dilara Aksüyek dizide Arzu rolüne hayat verecek ve Ateş Türk'ün (Burak Çelik) Fransa'dan gelen eski eşi olarak seyirci karşısına çıkacak. Güzel oyuncu 62. bölümden itibaren dizinin ekibinde yer alacak. Peki, Dilara Aksüyek kimdir? Dilara Aksüyek kaç yaşında? Dilara Aksüyek dizileri ve filmleri

DİLARA AKSÜYEK KİMDİR?

Dilara Aksüyek 24 Temmuz 1987 tarihinde İzmir Karşıyaka'da dünyaya geldi. 33 yaşındaki oyuncu Dilara Aksüyek Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.

İlk rolü 2012 Yılında “Evlerden Biri” dizisinde ‘Filiz' karakteri olmuştur. 2013 Yılında Başlayan “Merhamet” adlı dizide Narin'in kardeşi Şadiye'yi canlandırdıktan sonra “Kadim Dostum” adlı dizide Deniz karakterini canlandırdı.

Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde “Mahfiruze Sultan” karakterini canlandırmıştır.

‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ dizisine dahil oluyor! Dilara Aksüyek kimdir? Dilara Aksüyek kaç yaşında ve nereli?