Beef dizisi için Anne Hathaway ve Jake Gyllenhaal bir araya geliyor!

Netflix'in Emmy ödüllü dizisi Beef, ikinci sezonunda yepyeni bir hikayeyle ve sürpriz isimlerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki Beef dizisi 2. sezon oyuncuları kim, konusu ne, ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Netflix'in Emmy ödüllü fenomen dizisi , yepyeni bir macerayla ve izleyicileri şaşırtacak isimlerle ikinci sezon için hazırlanıyor. Peki Beef dizisi 2. sezon oyuncuları kim, konusu ne, ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar…

BEEF 2. SEZON OYUNCULARI KİM?

Deadline'ın haberine göre, Love & Other Drugs filminde birlikte rol alan ve Anne Hathaway, bu kez Beef'in ikinci sezonunda bir araya gelecek.

Jake Gyllenhaal

Anne Hathaway

Charles Melton

Cailee Spaeny

BEEF 2. SEZON KONUSU NE?

Beef, mali sorunları olan hüsrana uğramış bir müteahhit olan Danny Cho ile evli ve Danny'den çok farklı bir gerçekliğe sahip başarılı bir iş kadını olan Amy Lau'yu takip ediyor. İkilinin yolu, trafikte yaşanan bir yanlış anlaşılmanın ardından beklenmedik bir şekilde kesişir. Olayın yarattığı öfke ve intikam arzusu yavaş yavaş zihinlerini tüketmeye ve hayatlarına kaotik sonuçlar getirmeye başlar.

BEEF 2. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Beef'in 2. sezonunun ne zaman yayınlanacağı henüz bilinmiyor.

Beef”in yaratıcı Le Sung-Jin, dizinin Emmy galibiyetinden sonra, potansiyel ikinci sezon hakkında konuştu ve topu Netflix'e attı. Le Sung-Jin, “Çok fazla yol varmış gibi hissediyorum. Sınırlı kalabilirdi, kesinlikle çok kapalı uçlu bir hikayeydi” dedi.

Beef dizisi için Anne Hathaway ve Jake Gyllenhaal bir araya geliyor!