Aslı Hünel ile Gelin Evi’nde haftanın 5. yarışmacısı Beren gelin kaç puan aldı? Gelin Evi 3 Mayıs 2024 Cuma kim kazandı?

Show TV'nin fenomen yarışma programı Aslı Hünel ile Gelin Evi hız kesmeden devam ediyor. Aslı Hünel ile Gelin Evi’nde haftanın 5. yarışmacısı Beren gelin kaç puan aldı? Gelin Evi 3 Mayıs 2024 Cuma kim kazandı?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Show TV'nin sevilen yarışma programı , bu hafta yine heyecan dolu bir bölümle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yeni bölümde, Beren gelinin evine misafir olacaklar. Yarışmacılar, Beren Gelin'in el emeği çeyizinden ev dekorasyonuna kadar pek çok farklı alanda değerlendirme yapacaklar. ile Gelin Evi'nde haftanın 5. yarışmacısı Beren gelin kaç puan aldı? Gelin Evi 3 Mayıs 2024 Cuma kim kazandı?

Show TV'nin sevilen yarışma programı Aslı Hünel ile Gelin Evi, yeni bölümüyle 3 Mayıs Cuma günü saat 12.30'da izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Haftanın sonunda birinci olan gelin, 50 Bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak!

GELİN EVİ YENİ HAFTANIN İKİNCİ YARIŞMACISI BEREN GELİN

Aslı Hünel ile Gelin Evi”nin yeni bölümünde, Beren Altun yarıştı. Son gün yarışan Beren Gelin 26 yaşında ve 4,5 yıllık evli. Hemşire olan Beren gelinin memleketi ise Diyarbakır.

GELİN EVİ BEREN GELİN KAÇ PUAN ALDI?

Gelin Evi programında haftanın son gün yarışmacısı Beren gelin diğer gelinlerden toplam 11 puan aldı.