Acun Ilıcalı’dan sert sözler! Yunus Emre diskalifiye mi olacak?

Survivor All Star'ın yeni bölümüne Seda ve Yunus Emre arasındaki gerilim damga vurdu. Ada konseyinde Yunus Emre 'Acun abi ben kafayı yiyeceğim' deyince Acun Ilıcalı yine sinirlendi. Fragmandaki o anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'da heyecan hız kesmeden devam ediyor.. Her bölümü büyük ses getiren yarışmaya bu defa Seda ve Yunus Emre arasındaki gerilim gündem oldu.

Yunus Emre ve Seda adaya konseyinde tartışırken Yunus Emre, “Acun abi ben kafayı yiyeceğim ya. Ben çıksam mı?” diye sordu.

Acun Ilıcalı bu soru ve Yunus Emre'nin tavırları karşısında çok sinirlendi. Ilıcalı, “Sen bir dinlesene beni. Nerede zannediyorsun kendini? 50 kere ceza yemişsin susamıyor musun hala? Sen ne diyorsun söylesene. Bak ben sana bir şey söyleyeyim mi? Senin iflah olma şansın sıfır, düzelme şansın sıfır! Biz de bu belayı çekmek zorundayız zannediyorsun değil mi?” diye bağırdı.

YUNUS EMRE DİSKALİFİYE Mİ OLACAK?

Acun Ilıcalı ve Yunus Emre arasındaki bu gergin anlar kısa sürede sosyal medyada gündem olurken ‘Yunus Emre diskalifiye mi olacak?' soruları da gündeme geldi.

Acun Ilıcalı’dan sert sözler! Yunus Emre diskalifiye mi olacak?