Acun Ilıcalı Survivor All Star’da itiraf etti: ‘Kızım Yasemin…’

Fenomen yarışma programı Survivor All Star'da dördüncü eleme adayı belli oldu. Kırmızı takım dokunulmazlığı kazanırken Acun Ilıcalı da "kızımı ilk kez kırdım' diyerek yaşadıklarını anlattı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

TV8'de izleyicilerle buluşan 'da zaman ilerledikçe heyecan daha da artmaya başladı.

Haftanın son eleme adayının belli olduğu yarışmada ortam yine gerildi. Dokunulmazlığı 12-4'lük farklı bir skorla alan Kırmızı Takım rahat bir nefes aldı.

Birinci eleme adayı Hakan, ikinci eleme adayı Mustafa Kemal ve 3. eleme adayı da Batuhan olmuştu. Son eleme adayı da belli oldu.

“KIZIMI İLK KEZ KIRDIM”

Acun Ilıcalı Yunus Emre'ye “Seninle ilgili dün maalesef bir problem yaşadım” dedi.

Ilıcalı “Dün akşam kızım Yasemin, ‘baba Yunus Emre'nin 1 cezasını lütfen affet' dedi. Ancak benim de ona yaşı küçük ama hayat dersi vermem lazımdı. Yasemin istiyor diye biz cezasını azaltamayız. Bizim sürekli savunduğumuz ve sürekli söylediğimiz matematiği bozardı. Yasemin'i reddetmek zorunda kaldım. Olay, ‘baba lütfenlere' döndü. Ben Yasemin'i ne zaman kırdığımı hatırlamıyorum. Belki de hiç kırmamış olabilirim. Şu anda sıkıntılı anlar yaşadım” dedi.

Yunus Emre ise “Yemek çalarken yakalandım. Çalışanları zor durumda bıraktım, bu cezayı hak ettim. Beni düşünmesi çok iyi, kardeşime çok teşekkür ederim. 1 ödül ceza bir şey değil, geçer biter. Yemek kazandığımda onun için de yemiş olmak istiyorum” dedi.

Konseyde yapılan oylamada 2 Yasin'e ve 7 de Yaman'a oy çıktı. Böylelikle son ve 4. gitme adayı Yaman oldu.

Acun Ilıcalı Survivor All Star’da itiraf etti: ‘Kızım Yasemin…’