Acun Ilıcalı çok kızdı! İstanbul’dan Dominik’le bağlantıya geçip bir yarışmacıya yemek yollamaya çalıştı

Acun Ilıcalı'yı hem şoke eden hem de kızdıran bir olay yaşandı. Aysu'nun abisi İstanbul'dan organize olup Dominik'le bağlantıya geçti ve kardeşine yemek göndermek istedi. Acun Ilıcalı'nın ekibi duruma fark edince olaya müdahale etti. İşte ayrıntılar...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'ın yayımlanan son bölümünde ilginç anlar yaşandı. Acun Ilıcalı konseyde yaşananları anlatarak kızgınlığını da dile getirdi.

Acun Ilıcalı konuşmasında “Daha önce hiç başımıza gelmedi bu seferki konu organize bir şekilde arkadaşlar yiyecek temini çabası. Bununla ilgili tabii siz nasıl bir çaba içindeyseniz bizim ekibimizde bu tip olayları engelleme çabası içinde. İstanbul'dan organize edilmeye çalışılan bir yiyecek ihlalini öğrenmiş bulunmaktayız. Bir yarışmacımızın yakını Dominik'le bağlantıya geçip artık işi operasyona bağlamış Dominik'teki lokal üzerinden kendi yakınına yiyecek yollamaya çalışıyor.”

Aleyna ise “Şaka mı?” diyerek şoke olduğunu söyledi. Ilıcalı ise “Organize suç bizim için başkadır, soğuk bakacağımız bir konudur. Bu yarışmacımız mavi takımdan . Aysu'nun abisi herhalde bu olayı iş edinmiş kardeşi aç kalmasın diye böyle bir organizasyonun içine girmiş.

Çok sıcak bakmayacağınız bir konu öyle bir bakıyorsun ki anlamıyormuş gibi de yapma yani… Yarışma yapıyoruz film çevirmeye gerek yok. Bundan sonraki 5 ödülden yararlanamayacaksın” dedi.

5 ödül cezaya diğer yarışmacılar şoke olurken Aysu'nun tavrı da Ilıcalı'yı rahatsız etti.

Acun Ilıcalı son olarak “Lokalin hesabına para yollanmış alışverişe gidilmiş daha fazla zorlama yani” dedi.

Acun Ilıcalı çok kızdı! İstanbul’dan Dominik’le bağlantıya geçip bir yarışmacıya yemek yollamaya çalıştı