6 Haziran 2024 Survivor kim elendi? Survivvor All Star düelloyu kim kazandı?

En çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor All Star'da finale az kaldı.Yarışmacıların kıran kırana mücadelesi devam edior. Bu hafta eleme oyununa kim devam etti. Finale sayılı günler kala elenen yarışmacı kim oldu? İşte detaylar...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Acun Ilıcalı'nın sunduğu yarışmasında dün akşam elenen isim belli oldu. , Seda, ve 'nin eleme potasında yer aldığı yarışmada heyecan dolu anlar yaşandı. Bu akşam, eleme potasındaki yarışmacılar düelloya çıktı. Peki, Survivor kim elendi? Survivor All Star adaya kim veda etti? Düelloda elenen yarışmacı kim oldu…

DÜELLO EŞLEŞMELERİ NASIL OLDU

Düello eşleşmeleri ise performans yüzdelerine göre belirlendi. Düellonun ilk turunda Seda ile Merve, Atakan ile Nefise karşılaştı.

NEFİSE – ATAKAN DÜELLOSUNDA NE OLDU?

Avatar Atakan ile Nefise ilk düelloda karşı karşıya geldi. Kazanan adaylıktan adını sildirerek adada kalmayı garantiledi. İlk düelloyu kaybeden ise finalde yeniden yarışarak mücadelesine devam edecekti. Bu düellonun kazananı 5-4'lük skorla Atakan oldu.

SEDA – MERVE DÜELLOSU KAZANAN KİM OLDU?

Seda ile Merve ilk düelloda karşı karşıya geldi. Kazanan adaylıktan adını sildirerek adada kalmayı garantiledi. İlk düelloyu kaybeden ise finalde yeniden yarışacak. Bu eşleşmenin kazananı ise 5-4'lük skorla oldu.

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?

Survivor'da final oyununda Nefise ve Merve karşı karşıya geldi. Nefise Merve düellosunda kazanan 5-1'lik skorla Nefise oldu. Bu sonucun ardından Survivor All-Star'a veda eden isim Merve Aydın oldu.

6 Haziran 2024 Survivor kim elendi? Survivvor All Star düelloyu kim kazandı?