Samsung ve Louis Vuitton’dan büyük ortaklık: Ultra lüks bir telefon mu geliyor?

Koreli teknoloji devi Samsung son günlerde ultra lüks telefon iddiaları ile gündeme gelmeye başladı. Oldukça pahalı ve lüks bir Z Fold serisi'nin üretilmesi bekleniyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Teknoloji basını Paris'te ve Galaxy Unpacked etkinliğine katıldı. Teknoloji devi bugünkü etkinliğinde yapay zeka ile ilgili teknolojileriyle birlikte en yeni cihazlarını da tanıtacak. ShiftDelete.Net kurucusu Hakkı Alkan sizler için bu teknolojileri en yakından takip edecek. ShiftDelete.Net tarafından yapılacak canlı yayına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Etkinlikle birlikte aslında bazı sorularda cevaplarını buldu diyebiliriz. Zira uzun bir süredir ve arasında bir ortaklığın yapıldığını, bu ortaklık ile birlikte özel seri cihazların tanıtılacağı ile ilgili iddialar ortaya atılmıştı.

Bununla birlikte markanın Oyunları'na özel LVMH ortaklığında bir Galaxy Z Flip 6 veya Fold 6 modelinin geleceğine dair söylentiler de ortaya atıldı. Bu cevapsız kalan sorularaysa Samsung'tan bir açıklama geldi. Firma Louis Vuitton ile bir ortaklığının olmadığını bildirdi.

Bununla birlikte Louis Vuitton imzalı herhangi bir telefonun da piyasaya sürülmeyeceğini belirtti. Tabi burada her ne kadar Louis Vuitton telefonuyla ilgili iddialar yalanlanmış olsa da Olimpiyat Oyunları'na özel olması beklenen cihazlarla ilgili bir açıklama gelmedi. Cihazların bugünkü etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Peki siz üretilmeyeceği bildirilen Samsung Louis Vuitton telefonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce böyle bir model çok satılır mıydı? Görüşlerinizi bizimle yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın. Daha fazla içerik için ShiftDelete.Net YouTube kanalına abone olabilir video bildirimlerini açabilirsiniz. Ayrıca ShiftDelete.Net sosyal medya hesaplarını da takip edebilirsiniz.

Samsung ve Louis Vuitton’dan büyük ortaklık: Ultra lüks bir telefon mu geliyor?