İşte Yeni Nesil Galaxy AI: Özellikleri ve Detaylarıyla Karşınızda!

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy AI için yeni dönemde hayatımızı kolaylaştıran özellikleri tanıttı. İşte yeni özellikler...

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Güney Kore menşeli teknoloji devi , yeni dönemde firmanın gözbebeği olması beklenen Samsung özellikleri ile ilgili en yeni bilgileri Galaxy Unpacked etkinliğinde kullanıcılarla paylaştı. Buna göre Samsung Galaxy AI sayesinde, ekosistem içindeki kulaklık, akıllı telefon, tablet ve giyilebilir teknolojiler de dahil olmak üzere tüm ürünlerin daha stabil ve entegre bir biçimde çalışabilmesini sağlayacak.

Samsung Galaxy AI,2025 yılına kadar ücretsiz olacak

Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde birçok akıllı cihazını ve yeni nesil katlanabilir telefonlarının yanı sıra, bu ekosistemin tam merkezinde yer alacak Galaxy AI ile ilgili yenilikleri de duyurdu. Yeni dönemde hemen hemen tüm akıllı Samsung ürünlerinde yer alacak olan yapay zeka modeli, 2024 yılı bitmeden tam 200 milyon Samsung cihaz için kullanılabilir durumda olacak.

Samsung tarafından yapılan açıklamada, yeni nesil Samsung Galaxy AI'ın herhangi bir internet bağlantısı olmadan, tam 16 dili çevrimdışı olarak konuşabileceği açıklandı. Bununla birlikte, yine yıl bitmeden yeni dil seçeneklerinin de ekleneceği söylendi. Buna karşın Türkçe dil desteği ile ilgili henüz herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Daha önceki sızıntılarda belirtildiği gibi, Galaxy AI sayesinde ve benzeri üçüncü parti sohbet uygulamalarındaki sesli görüşmeler, anında istediğiniz dile çevrilebilecek. Bu özellik, dil bariyerini ortadan kaldırarak anlık çevirileri çok daha hızlı ve etkili hale getirecek.

Samsung'un önem verdiği bir diğer konu ise Galaxy AI'ın akıllı saatlerle olan etkileşimidir. Galaxy AI ile güçlendirilmiş yeni akıllı saatler, kişiselleştirilmiş içgörüler ve özel sağlık deneyimleri sunarak kullanıcıların sağlık durumunu daha kapsamlı ve bütünsel bir yaklaşımla değerlendirmelerini sağlayacak. Bu sayede, tüm akıllı cihazlar ve giyilebilir Samsung ürünleri için Samsung Sağlık uygulamasında Galaxy AI adeta bir beyin görevi görecek.

İşte Yeni Nesil Galaxy AI: Özellikleri ve Detaylarıyla Karşınızda!