En Popüler bilgisayar oyunları

Steam hakkında paylaştığı verilerle bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini güncelledi. İşte Steam en popüler PC oyunları!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Oyun dünyasındaki hareketlilik tüm hızıyla sürüyor. Özellikle son zamanlarda çıkış yapan Dragon's Dogma 2 ve gibi yapımlar fazlasıyla konuşulurken, bu durum en popüler oyunlar listelerini doğrudan etkiliyor. Peki an itibariyle en popüler PC oyunları hangileri? İşte Steam en popüler oyunlar!

Steam hakkında paylaştığı verilerle ön plana çıkan SteamDB, haftanın en çok satanları listesini kısa bir süre önce güncelledi. Buna göre geçen hafta liderliği geri alan Counter-Strike 2 bu hafta da en üst sırada karşımıza çıktı. Listenin ikinci sırasında ise 22 Mart'ta çıkış yapan yapan Dragon's Dogma 2 yer alıyor.

Listenin üçüncüsü Helldivers 2 olurken, dördüncü sıradaysa Valve'ın el konsolu Steam Deck bulunuyor. Ancak markanın konsolunun oyunlarla birlikte listeye sokulma nedeniyle ilgili herhangi bir bilgi maalesef mevcut değil. Horizon Forbidden West Complete Edition ise beşinci sıradan karşımıza çıkıyor.

İşte geçen haftanın Steam en popüler PC oyunları:

  1. Counter-Strike 2
  2. Dragon's Dogma 2
  3. Helldivers 2
  4. Steam Deck
  5. Horizon Forbidden West Complete Edition
  6. Apex Legends
  7. EA SPORTS FC 24
  8. Baldur's Gate 3
  9. Tom Clancy's Rainbow Six® Siege

 

En Popüler bilgisayar oyunları