Pep Guardiola’dan Arda Güler için övgü: “Madrid onu sıkça oynatırsa durdurulamaz”

Son haftalarda gösterdiği performansla adından söz ettiren Real Madrid'in milli yıldızı Arda Güler'e, bir yorum da Manchester City Teknik Direktörü Pep Guardiola'dan geldi. Guardiola'nın milli yıldız için, "Madrid onu sık sık oynatırsa bu çocuk durdurulamaz, çocuk çok iyi" dediği iddia edildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Manchester City Menajeri da hayranları listesine katıldı.

Oyuncunun seviyesine ve sahip olduğu projeksiyona hayran kalan Guardiola, Manchester City'nin geçen yaz Arda Güler'i fark edememesine inanamıyor.

GUARDIOLA'DAN ARDA YORUMU

Sahip olduğu az fırsata rağmen 'de geldiği seviye ve yaptıklarıyla ona sahip olamayan takımları pişman eden Arda Güler'le ilgili son yorum Pep Guardiola'dan geldi.

”ÇOCUK ÇOK İYİ”

Defensa Central'in haberine göre Katalan çalıştırıcı Arda Güler için “Madrid onu sık sık oynatırsa bu çocuk durdurulamaz, çocuk çok iyi” dedi.

ARDA TRANSFERİNE GEÇ KALINDI
Guardiola'dan City'den ayrılması beklenen Bernardo Silva'nın yerine Arda Güler'in mükemmel bir alternatif olabileceğini düşündüğü belirtilen haberde bunun için artık çok geç olduğunun da altı çizildi.

Real Madrid ile 30 Haziran 2029'a kadar sözleşmesi olan Arda Güler'in Real Madrid'den ancak rekor bir bonservis bedeliyle ayrılması söz konusu olabilir ancak İspanyol devi elindekinin farkında ve onu kimseye kaptırmaya niyeti yok

 

Pep Guardiola’dan Arda Güler için övgü: “Madrid onu sıkça oynatırsa durdurulamaz”