Milli takımın parlayan yıldızı Ebrar Karakurt Rusya’daki voleybol hayatını anlattı!

Türk voleybolunun parlayan yıldızlarından Ebrar Karakurt, Lokomotiv Kaliningrad takımında sergilediği etkileyici performans ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Odintsovo Zareçe deplasmanında 3-0 kazandıkları maçın ardından basın mensuplarına açıklamalar yapan milli oyuncu , Rusya'daki hayatından memnun olduğunu belirterek; “Biraz soğuk olmasına rağmen gayet keyifli geçiyor. Buradaki hayatımdan gayet memnunum. Beni desteklemek için herkesi maçlarıma bekliyorum.

Voleybola ilgi de gayet güzel. Özellikle bizim taraftarımız çok iyi. Ama diğer şehirlerde de voleybola ilgi çok. Bir Türkiye değil ama burada da güzel. Bence Rusya'da yayılmakta olan bir spor ve kültür. Bunun da bir parçası olduğum için çok mutlu hissediyorum. Eğer oyunumla da onları mutlu edebiliyorsam ne mutlu bana.

Ebrar Karakurt: Oyunumla Rusyadaki voleybolseverleri mutlu edebiliyorsam ne mutlu bana

Ruslarla birbirimize benziyoruz bence. Bana karşı da gayet samimiler. Etrafımda Türkçe bilen birçok kişi ve antrenör var. Burada her şey gayet güzel gidiyor” şeklinde konuştu.

Ebrar Karakurt: Oyunumla Rusyadaki voleybolseverleri mutlu edebiliyorsam ne mutlu bana

Rusya Ligi'nde 4'üncü sırada bulunan 'da takım arkadaşlarıyla uyumu ve saha içindeki liderliği, onun takımdaki rolünün sadece bir skorer olmadığını, aynı zamanda bir oyun kurucu ve motivasyon kaynağı olduğunu gösteriyor.

, sadece Türkiye'de değil, uluslararası alanda da voleybolun yükselen yıldızlarından biri olarak kendini kanıtlamış durumda.

Milli takımın parlayan yıldızı Ebrar Karakurt Rusya’daki voleybol hayatını anlattı!