İş Bankası’ndan Visa Cash App RB Formula One takımının isim sponsoru Visa ile iş birliği

Şubat ayında 15 yılı aşkın süredir ilk kez spor alanında yeni bir global sponsorluğa adım atarak, eski adı Scuderia Alpha Tauri olan Visa Cash App Formula One takımının isim sponsoru olduğunu duyuran Visa, İş Bankası ile ülkemizde heyecan verici yeni bir iş ortaklığına imza attı. İş Bankası, Visa iş birliği ile, İtalya’da gerçekleşecek olan yarışta Visa Cash App RB Formula One takım haklarını kullanacak.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran ve Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin'in ev sahipliğinde İş Bankası Kuleleri'nde tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda, İş Bankası'nın, İtalya'da yapılacak olan yarışta Visa işbirliğiyle takım haklarını kullanacağı duyuruldu.

Etkinliğe katılan davetliler, Visa Cash App RB Formula One takım aracının gerçek boyutlu benzerini yakından inceleme fırsatı buldu. Aracın benzeri, pilotların yarış kıyafetleri ve ruhunu deneyimleme imkanı sunan simülatör alanı da 12-14 Temmuz tarihlerinde Kanyon AVM'de yer alacak.

İLK KEZ BİR TÜRK BANKASI LOGOSU BİR YARIŞ ARACI ÜZERİNDE YER ALIYOR

Etkinlikte konuşan Aran, İtalya'da düzenlenecek yarış için Visa'yla gerçekleştirdikleri işbirliğinin kendilerine heyecan verdiğini belirtti.

Aran, “Dünya çapında milyonlarca kişinin yakından izlediği böyle bir organizasyonda ilk kez bir Türk bankasının logosunu bir yarış aracının üzerinde görecek olmanın mutluluğunu tüm paydaşlarımızla birlikte yaşıyoruz.” diye konuştu.

İşbirliğinin, bankanın 100'ncü kuruluş yıl dönümünü kutladıkları yılda kendileri için çok daha kıymetli olduğunu söyleyen Aran, “Hızın, yenilikçiliğin ve ileri teknolojinin en üst düzeyde temsil edildiği, heyecan dolu anlara sahne olacak yarışta Visa Cash App RB Formula One takımına ve pilotlara şimdiden başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Visa Türkiye Genel Müdürü Samile Mümin ise Türkiye'deki faaliyetlerinin 40'ncı yılını kutladıkları dönemde, paydaşları için unutulmaz deneyimlere imza attıklarına dikkati çekerek, “Visa olarak yaptığımız bu tür iş birlikleri aynı zamanda üyelerimizin marka değerinin güçlendirilmesine katkı sağlıyor.” diye konuştu.

İş Bankası’ndan Visa Cash App RB Formula One takımının isim sponsoru Visa ile iş birliği