Fenerbahçeli taraftarlardan yönetime tam destek

Fenerbahçeli taraftarlar, bugün gerçekleştirilecek Olağanüstü Genel Kurul öncesinde yönetimin alacağı her kararın arkasında duracaklarını belirtti. Taraftarlar, Galatasaray ile oynanacak Süper Kupa maçına kesinlikle çıkılmaması yönünde görüş belirtirken, Fenerbahçeli oyuncuların PFDK'ya sevk edilmesini ise doğru bulmadıklarını ifade etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, bugün saat 17.00'de 'nda gerçekleştirilecek. Tarihi kongreye kısa bir süre kala Fenerbahçeli taraftarlar, Demirören Haber Ajansı'na (DHA) alınabilecek olası kararlarla alakalı olarak görüşlerini belirtti. Taraftarlardan bir kısmı 'de bu sezonu tamamlamanın doğru olduğunu söylerken, bir kısmı ise çekilme kararı alınması gerektiğini vurguladı.

 

SÜPER KUPA MAÇINA KESİNLİKLE ÇIKILMAMALI”

Fenerbahçeli taraftarlar, 7 Nisan Pazar günü Şanlıurfa'da ile oynanacak olan Süper Kupa maçına ise kesinlikle çıkılmaması yönünde görüşlerini bildirdi. Bir ise Fenerbahçe'nin herhangi bir mücadeleden tarih boyunca kaçmadığını ve bu sebepten dolayı Süper Kupa maçına çıkılması gerektiğini söyledi.

 

“PFDK SEVKLERİ DOĞRU DEĞİLDİ”

Taraftarlar, Trabzonspor maçında yaşanan olayların ardından Bright Osayi-Samuel, Jayden Oosterwolde ve İrfan Can Eğribayat'ın PFDK'ya sevk edilmesini ise doğru bulmadıklarını söyledi. Oyuncuların, kendilerini savunmak için böyle bir eylemde bulunduğunu ifade eden taraftarlar, sevkleri ‘saçma' olarak nitelendirdi.

 

FENERBAHÇELİ TARAFTARLAR ERKEN SAATTE GELDİ

Ülker Stadyumu'nun kapılarının 17.00'den itibaren açılacağının duyurulmasına rağmen Sarı-laciverti taraftarlar erken saatte stada akın ettiler. Taraftarlar tribündeki yerlerini almaya başlarken, ‘maraton tribünü' adı verilen kısımda konuşmalar için platform kuruldu ve dev bir Fenerbahçe bayrağı maraton tribününe asıldı. Taraftarlara girişte iftarlık paketler dağıtıldı.

Başkan Ali Koç, teknik direktör İsmail Kartal ve futbolculardan Osayi Samuel, Mert Hakan Yandaş ile Ferdi Kadıoğlu bir ara sahaya çıkarak taraftarları selamladı. Başkan ve futbolculara tezahüratlar yapıldı.

 

 

 

 

Fenerbahçeli taraftarlardan yönetime tam destek