q Dursun Özbek’ten eleştiri: Üzerine basarak söylüyorum… – İlk Baskı

Dursun Özbek’ten eleştiri: Üzerine basarak söylüyorum…

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, sarı-kırmızılıların divan kurulu nisan ayı olağan toplantısında görüşlerini aktardı. Özbek, "Tüm taraftarımızı, bizi sahaya dışına çekmek isteyenlerin oyunlarına karşı sakin olmaya davet ediyorum. Pis bir oyun oynamaya devam ediyorlar. Biz bu oyunun parçası olmayacağız" ifadelerini kullandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Başkanı Dursun Özbek, Divan Kurulu Nisan Ayı Olağan Toplantısı'nda açıklamalarda bulundu.

Özbek açıklamalarında şunları kaydetti:

Galatasaray Sportif AŞ'nin 9 aylık bilançosu açıklandı. Yaklaşık 600 milyon liralık kar açıkladık. Bu seviyeyi de sene sonuna kadar taşımak istiyoruz. Ancak yükselen faiz oranları ve piyasa koşullarında bu hiç kolay olmayacak. Dolayısıyla, kulübümüzün elindeki imkanları kullanıp bu faiz sarmalından bir an önce çıkmanın yolunu bulmalıyız. Çözüm, Bankalar Birliği borçlarını ödeyip, bu anlaşmadan çıkmaktır. Bugün mutlulukta ifade etmek isterim, Galatasaray bu konuda hazırlıklarını son aşamaya getirdi.

“PİS BİR OYUN OYNAMAYA DEVAM EDİYORLAR”

“Futbol takımımız şampiyonluk hedefine doğru emin adımlarla, rekorlar kırarak gidiyor. Onların mücadelesi, bizim şampiyonluğa olan inancımızı pekiştiriyor. Kimse merak etmesin, Galatasaray gibi birlikte mücadele edip olacağız. Tüm taraftarımızı, bizi sahaya dışına çekmek isteyenlerin oyunlarına karşı sakin olmaya davet ediyorum. Pis bir oyun oynamaya devam ediyorlar. Biz bu oyunun parçası olmayacağız. Sahanın içinde gereken cevabı fazlasıyla vereceğiz”

SÜPER KUPA AÇIKLAMASI

“Cumhuriyetimizin 100. yılında şampiyonluğu almak, şampiyon olmak bizi çok gururlandırdı. 7 Nisan'da 'yı kazanarak bu gururu perçinledik. Bu kupayla, tarihimizde 60. kupaya ulaşarak birçok rakibimizin hayal dahi edemeyeceği bir rakama ulaştık. Bu büyük gururda emeği olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”

“Süper Kupa maçının Urfa'da oynanmasına karar verilmişti. Ben de maçtan 1-2 gün önce Urfa'ya gittim. 1-2 günü orada, bölgede geçirdim. Üzerine basarak söylüyorum, Galatasaray sevgisini kelimelerle anlatmak mümkün değil. Bize olan inanılmaz sevgi için bölge halkına özel bir teşekkür gönderiyorum.”

‘ÖNÜMÜZDEKİ SEZON KEMERBURGAZ'DAYIZ'

“Görevimiz bitmeden bu sözümüzü tutarak yeni yönetimin bu borçtan kurtulmuş bir şekilde göreve başlamasını sağlayacağız”

“Bu borçlardan kurtulmak için atılması gereken adımlardan biri de Florya'dan 'a taşınmak konusu. Kemerburgaz'da inşaatımız devam ediyor. Önümüzdeki sezonun başından itibaren Kemerburgaz'da olacağımızın müjdesini paylaşmak istiyorum”

Dursun Özbek’ten eleştiri: Üzerine basarak söylüyorum…