q Batuhan Karadeniz’den Wanda Nara’ya sert tepki: ‘Bu ülkenin ahlaki değerleri var!’ – İlk Baskı

Batuhan Karadeniz’den Wanda Nara’ya sert tepki: ‘Bu ülkenin ahlaki değerleri var!’

Spor yorumcusu Batuhan Karadeniz, Galatasaraylı Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın paylaştığı klip için  sert eleştirilerde bulundu. Karadeniz Icardi'ye "Seni ve aileni seviyoruz dedik ama bu ülkenin de bir ahlaki değerleri var kardeşim." dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'ın Arjantinli yıldızı 'nin eşi da en az kendisi kadar ünlü bir isim…

Özellikle sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Nara, yayınlamayı planladığı yeni müzik klibinin tanıtımı ilgi çekti. Eşi Icardi ile olan cesur sahneleriyle dikkatleri üzerine çeken Nara'nın paylaşımı dikkat çekti.

BATUHAN KARADENİZ'DEN SERT ELEŞTİRİ

Wanda Nara'nın yeni klibi, özellikle Icardi'nin de yer aldığı sahnelerle sosyal medyada viral oldu. Yayınlanan görüntülerin ardından eski futbolcu ve yorumcu Batuhan Karadeniz kişisel hesabından paylaştığı videoda çok sert eleştirilerde bulundu.

BU ÜLKENİN AHLAKİ DEĞERLERİ VAR

Karadeniz paylaşımında, “Şimdi bu ülkede bazı insanlar tabii ki Icardi'yi çok sevdi. Özellikle de çocuk kitlesi çok sevdi. Son paylaşılan reels videosundan sonra ben de mesela her videomda hemen hemen Icardi'yi bağrıma bastım. Seni ve aileni seviyoruz dedik ama bu ülkenin de bir ahlaki değerleri var kardeşim. Bu ahlaki değerleri görmemezlikten gelemezsin. Böyle bir video paylaşamazsın kardeşim. Yazıklar olsun. Sana olan bütün sevgim ve saygım da şu an itibariyle bitmiştir. İyice abarttınız, bu nedir ya?” ifadelerini kullandı.

Batuhan Karadeniz’den Wanda Nara’ya sert tepki: ‘Bu ülkenin ahlaki değerleri var!’