Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlığına geri mi dönüyor? İşte Son Gelişmeler…

Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım’ın geri dönüş sinyali vermesi Fenerbahçe camiasında heyecan yarattı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'ın 'ye dönüş sinyalleri veren haberler sarı lacivertli camia tarafından oldukça fazla ilgi görüyor. Fenerbahçe'nin eski başkanlarından Aziz Yıldırım, 2018'deki başkanlık seçiminde 'a karşı kaybetmişti. Şimdi ise yakın bir zamanda yapacağı basın açıklamasıyla gündemi sarsacak açıklamalar yapması bekleniyor.

Aziz Yıldırım, sezon sonunda gerçekleşecek olan seçimli genel kurula başkan adayı olarak katılma kararı almış durumda. Yıldırım'a yakınlığı ile bilinen Şekip Mosturoğlu ise geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe Yüksek Divan Kurulu Başkanı olarak seçilmişti.

ALİ KOÇ'A KARŞI KAYBETMİŞTİ

2018'deki seçimde Ali Koç'a karşı kaybeden Aziz Yıldırım'ın, camianın önemli isimleri tarafından desteklendiği ve adaylık için yoğun talep gördüğü belirtiliyor. Yaklaşık altı yıl aradan sonra Fenerbahçe'ye sinyali veren Aziz Yıldırım'ın alacağı karar merakla bekleniyor. Ali Koç ise daha önce yaptığı açıklamada aday olmayı düşünmediğini ve Fenerbahçe'nin hayrına olacağına inandığı için Haziran ayında yeni bir başkanın seçileceğini belirtmişti.

Aziz Yıldırım Fenerbahçe Başkanlığına geri mi dönüyor? İşte Son Gelişmeler…