Özgür Özel, Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmesinin perde arkasını anlattı!

Özgür Özel, eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'yla görüşmesi ile ilgili, “O Twitter meselesiyle ilgili ben onu hiç üstüme almamıştım, almamakla da doğru yapmışım. Genel başkanlar her tweeti üstüne almazlar. dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Genel Başkanı , Büyükşehir Belediye Başkanı Mahsur Yavaş'ı, belediyenin merkez binasında ziyaret etti.

Özel ve Yavaş 31 Mart seçimlerinin ardından ilk kez bir araya geldi.

Özel, ziyarette Yavaş'ı seçim başarısından dolayı tebrik etti. Özel, görüşmeye geçerken Yavaş'ın ve eşinin 2019 ve 2024 yılına ait mal varlığı listesini gösteren duvardaki tabelayı inceledi.

Ziyarette Yavaş, Özel'e Ankara'nın 5 beyazı olan Ankara tavşanı, Ankara balı, Ankara keçisi, Ankara kedisi ve Ankara güvercinini simgeleyen bir plaket takdim ederken, Özel de Yavaş'a seçimlerdeki başarısı adına Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne yaptığı bağışın sertifikasını hediye etti.

Özel ve Yavaş'ın görüşmesinin ardından ikili belediye meclisi üyeleri ve ilçe belediyeleriyle meclis salonunda bir araya geldi. Ardından yapılan açıklamada Özel, şunları söyledi:

‘-Mansur Başkan bana Ankara'nın 5 beyazını temsil eden çok güzel hediye verdi. Biz de kendisine hem ADD'ye he de ÇYDD'ye bağış yaparak kız öğrencilerin bursları için onun adına bağış yaptık ona sunduk.

Özgür Özel, Kılıçdaroğlu ile yaptığı görüşmesinin perde arkasını anlattı!