Zeynep Sever Demirel’den eşi Volkan Demirel’e: Gözümde bulunan yeri daha çok arttı

Zeynep Sever Demirel 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden sonra eşi Volkan Demirel'in Hatayspor'u bırakmama kararı hakkında konuştu. Demirel, "Benim açımdan böyle bir karar aldığı için Volkan'ın gözümde bulunan yeri daha çok arttı" dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Meme kanserine farkındalık yaratmak için katıldığı bir kampanyanın lansmanında konuşan , Hatay ve 10 ilde yaşanan depremlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

“HAYATIMDA EN UNUTAMAYACAĞIM DÖNEM BUYDU”

Deprem döneminin kendisi ve ailesi açısından çok zor geçtiğini belirten Zeynep Sever Demirel, “Çünkü hem yaşadık hem de sonrasına şahit olduk. Bu yüzden hayatımda en unutamayacağım dönem buydu. Ailemiz için böyleydi. Çünkü çocuklar da çok etkilendi. Şimdi bizim açımızdan her şey biraz daha psikolojik olarak yoluna girmeye başladı. Fakat ülkemizde böyle de bir gerçek var. Hâlâ deprem bölgelerinin yardıma ihtiyacı var. Hâlâ evsiz insanlar var. Bu gerçekle savaşmamız lazım. Bununla alakalı önlemler almamız gerekiyor. Bu hepimize büyük bir ders oldu” açıklamasını yaptı.

“ONA SAYGI DUYDUM”

'in kendisine birçok farklı yerden teklif gelmesine rağmen bir saniye bile Hatayspor'u bırakmayı düşünmediğini belirten Demirel, şunları söyledi:

“Ben de ona saygı duydum. Benim açımdan böyle bir karar aldığı için Volkan'ın gözümde bulunan yeri daha çok arttı. O yüzden de çok destekçisi oldum. Hatayspor şu an başarılı bir şekilde, bu kadar zor bir süreçten geçmesine rağmen bir futbolcusunu birkaç çalışanını kaybetmesine rağmen ayakta kalmaya devam ediyor. Başarılara imza atıyor. O yüzden hem Volkan ile hem de Hatayspor ekibiyle gurur duyuyorum. Hatay halkıyla da gurur duyuyorum. Belki de çok büyük acılar oldu. Ama insanların içine birazcık amaç, umut aşılamak önemlidir. Volkan da şu an onu yapmaya çalışıyor. İnşallah çok daha güzel başarılara imza atarlar da biz hep beraber seviniriz.”

6 Şubat'ta meydana gelen depremlere Hatay'da yakalanan Volkan Demirel ve Zeynep Sever Demirel de zor anlar yaşamış ve ağlayarak yardım istemişti.

Zeynep Sever Demirel’den eşi Volkan Demirel’e: Gözümde bulunan yeri daha çok arttı

Yorumlar kapalı.