Wanda Nara kimdir, kaç yaşında? Wanda Nara ne iş yapıyor?

Galatasaray'ın yeni transferi Mauro Icardi ve eşi Wanda Nara'yı İstanbul'da 30 bin taraftar coşkuyla karşıladı. Futbolcunun eşi Wanda Nara, büyük ilgi görerek gündeme oturdu. Peki, Wanda Nara kimdir? Kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'ın Paris Saint-Germain'den 1 yıllığına kiralık olarak renklerine bağladığı ünlü forvet Mauro ve eşi , gece saatlerinde İstanbul'a geldi. Yaklaşık 30 bin sarı-kırmızılı ın Arjantinli yıldıza yaptığı coşkulu karşılama dünya basınında büyük yankı buldu. Peki, 'nin eşi Wanda Nara kimdir?

WANDA NARA KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?
9 Aralık 1986 yılında doğan Wanda Nara, Arjantinli bir aktris, model, şovmen ve futbolcu menajeridir. Ailesi aslen Lübnan asıllı olan Wanda Nara'nın küçük kız kardeşi Zaira Nara da model ve şovmendir. İlk evliliğini 2008 yılında futbolcu Maxi Lopez ile yapan Wanda Nara, 2013 yılında Mauro Icardi ile tanışıp, nikah masasına oturdu.

36 yaşındaki Wanda Nara'nın Mauro Icardi'den Francesca Icardi Nara ve Isabella Icardi adında 2 tane kız çocuğu, Maxi López'den ise 3 tane çocuğu vardır.

FUTBOLUN EN GÜÇLÜ KADINI'
Dünya Wanda Nara'yı, Avrupa futbolunun en güçlü kadınlarından biri olarak tanıyor. Aynı zamanda eşinin menajeri de olan Wanda Nara, mankenlik mesleğine de devam ediyor.

WANDA NARA, ICARDİ VE MAXİ LOPEZ OLAYI NEDİR?
Wanda Nara, 2013 yılında Icardi ile tanıştığında Maxi Lopez ile evliydi. Ayrıca Lopez ve Icardi takım arkadaşıydı. Mauro Icardi, 2016 yılında çıkardığı kitabında, Wanda Nara'nın onunla ilk kez Lopez'le evliyken temasa geçtiğini açıkladı.

Wanda Nara kimdir, kaç yaşında? Wanda Nara ne iş yapıyor?