Uzun süredir ayrılardı: Jason Momoa ve Lisa Bonet boşandı

Son olarak "Aquaman 2" filminde rol alan Jason Momoa ile Lisa Bonet, 2022 yılında 16 yıllık ilişkilerine son vermişti. Uzun süredir ayrı olan çiftin boşanma davası nihayet sonuçlandı. Detaylar merakla bekleniyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

“Game of Thrones” dizisi ve “Aquaman” filminin yıldızı Jason Momoa ile “Cosby Show” oyuncusu Lisa Bonet, 2022 yılında ilişkilerini noktaladıklarını duyurmuştu.
Ünlü çift, ayrılığı “Bunu paylaşma nedenimiz haber değeri taşıması değil. Ancak hayatlarımızda saygınlık ve dürüstlükle hareket ediyoruz. Aramızdaki sevgi devam ediyor. Birbirimizi, olmak istediğimiz kişi olmayı öğrenmek üzere özgür bırakıyoruz” diye açıklamıştı.
Lisa Bonet, bu ayrılık açıklamasından iki yıl sonra Jason Momoa’ya boşanma davası açmıştı. Bonet ve Momoa ayrılırken birbirlerinden maddi bir talepte bulunmazken iki çocuklarının velayetini ortak şekilde paylaşmak istedikleri ortaya çıkmıştı.
İkilinin boşanması kesinleşti. Los Angeles Bölge Mahkemesi’nin yıllardır ayrı yaşayan iki oyuncunun evliliğini feshetme kararı yürürlüğe girdi.

Uzun süredir ayrılardı: Jason Momoa ve Lisa Bonet boşandı