Ünlü şarkıcı Hadise’den Galatasaray’ın yıldızı Lucas Torreira ile aşk iddialarına cevap

Cesur sahne tarzları ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Hadise'nin bu kez Lucas Torreira'yla ilişkisi gündeme geldi . Hadise'nin Devrim Özkan'la kısa bir süre önce ilişkisini bitiren ünlü futbolcu Lucas Torreira'yla aşk yaşadığı iddia edilmişti. Hadise iddialarla ilgili ilk kez konuştu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Efsane şarkıları, büyüleyici dans performansları ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen son günlerin en çok konuşulan isimleri arasında yer alıyor.

Şimdi ise yine Hadise hakkında yeni bir iddiası ortaya atıldı. Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın tribününde birçok kez gördüğümüz güzel şarkıcının ile yeni aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

Torreira, daha önce oyuncu Devrim Özkan'la bir birliktelik yaşamış ancak kısa bir süre önce ilişkilerini sonlandırmıştı.

Muhabir Online'ın haberine göre; yıldız futbolcu Mertenes'le arkadaş olan Hadise'ye Lucas Torreira ile aşk iddiaları soruldu.

“AŞIK DEĞİLİM”

Aşk iddialarına ilk kez yanıt veren Hadise, “Evet, beni dinlemeye geldi. Lucas çok yakın arkadaşım. Zaten biliyorsunuz ben sürekli maça gidiyorum” ifadelerini kullandı.

“Ben maç izlemeyi seviyorum” diyen Hadise, “Öyle bir aşk şeyi yok, öyle bir şey yok. Şu an aşk yok hayatımda. Aşık değilim” açıklamasını yaparak iddialara son noktayı koydu.