Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge Öztürk’ten yeni aşk: 22 yaş genç sevgilisiyle pozlarını paylaştı!

Tarkan ile yaşadığı aşkla tanınan Bilge Öztürk yıllar sonra yeni aşkıyla ortaya çıkmıştı. 45 yaşındaki avukat Bilge Öztürk, kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Daren Gerede ile dolu dizgin bir aşk yaşıyor ve pozlarıyla dikkat çekiyor.

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

Bir dönem ünlü şarkıcı ile yaşadığı aşkla adından söz ettiren 45 yaşındaki avukat Bilge Öztürk uzun yıllar gözlerden uzak yaşadı ve hayatıyla yeniden gündeme geldi.

Yıllar sonra ortaya çıkan Öztürk kendisinden 22 yaş küçük sevgilisi Daren Gerede Erkaya ile dolu dizgin bir aşk yaşıyor.

ile 'nın oğlu Daren ile arasındaki yaş farkı nedeniyle sık sık gündeme gelen Bilge Öztürk sevgilinin yeni yaşını aşk pozlarıyla kutladı.

Çiftin aşk pozlarına sosyal medyada beğeni yağdı. Öztürk ve sevgilisinin dudak dudağa karelerine “Maşallah” yorumları gecikmedi.

ANNESİ ONAYLADI

Birlikteliğe onay verdiğini ifade eden Gerede, “Hayatımda en çok sevdiğim varlıklardan biri oğlum Daren… Çok özel bir ruh, çok özel bir varlık ile tanışıp, olağanüstü bir birliktelik yaşamaları o kadar bana ümit ve ışık veriyor ki! Sizi çok seviyorum ve seni de inanılmaz seviyorum Bilge'ciğim. Çok ve çok…” yorumunu yapmıştı.

Tarkan’ın eski sevgilisi Bilge Öztürk’ten yeni aşk: 22 yaş genç sevgilisiyle pozlarını paylaştı!