Survivor Yunus Emre baba olacağını öğrenmişti… Eşi acı haberi duyurdu

Survivor All Star'da son yayımlanan bölümde kırmızı takımın iletişim oyununu kazanmasıyla birlikte sosyal medyada canlı yayın açma hakkı kazanmışlardı. Canlı yayında baba olacağını öğrenen Yunus Emre Özden sevinçten havalara uçmuştu. Bugün ise Yunus Emre'nin eşi Beria Özden, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla gebeliğinin sonlandığını duyurdu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

TV8'de yayınlanan 'ın yeni bölümünde karşı karşıya gelen mavi ve kırmızı takım iletişim ödülü için mücadele etti. İletişim ödülünü kazanan kırmızı takım oldu.

Kırmızı takım Instagram'dan canlı yayın açarak sevenleriyle iletişim kurdu. 'nun Yunus Emre ile olan dostluğu sosyal medyada yanlış yorumlanınca eş Beria Özden de bu konuda fikrini saklamadı.

Canlı yayın açan Yunus Emre'ye “Ceza yapma Aleyna'dan uzak dur” diyen Beria Özden herkesi şoke etti. Sosyal medyada Aleyna fanları bu yoruma eleştiri yağdırdı.

Eleştiriler sonrasında Beria Özden sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı:

Şu an riskli bir dönemdeyim stres sıkıntı ve birçok olaydan fazla etkilendim 3 ay oldu ve bu riski zamanla aşabileceğim kötü niyetleriniz sizlerle kalsın nazar ve kem göz günlerdir mahvetti diyebilirim duygusal hassas olabilirim anlayış lütfen.

Yunus Emre o canlı yayında aynı zamanda baba olacağını öğrenmişti. Yunus Emre'nin haberi takımıyla beraber aldığı duygusal anlar sosyal medyada gündem oldu.

Son olarak Yunus Emre'nin eşi Beria Özden'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım sevenlerini üzdü.

Beria Özden gebeliğinin sonlandığını paylaştığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Sosyal medya ortamı gerilimi dolayısıyla antidepresan ve ağrı kesici kullanıyordum, sağlık sıkıntılarım vardı zaten mide koruyucu vb. ilaçlar da ara ara kullanıyordum. Bu durum gebelik durumunu etkiledi. 1 haftadır fazla ağrılarım vb. sorunlarım dolayısı ile gebelik sonlanmıştır. Bunu eşime kendim söylemek isterdim geç öğrendiğim için kendim dikkat edemedim çok üzgünüm. Kötü düşünenlerin umarım başına gelmez.”

Survivor Yunus Emre baba olacağını öğrenmişti… Eşi acı haberi duyurdu