Survivor Pınar hakkındaki iddiası gündem oldu! ‘Dopingli çıktığın için…’

Survivor All Star'da heyecan hız kesmeden devam ederken s on olarak Pınar Saka ile kavga eden Sema Aydemir fiziksel temas uygulayınca programdan diskalifiye edildi. Olayların ardından 2012 Olimpiyatlarında Sema ve Pınar'la birlikte yarışan eski Survivor yarışmacısı ve atlet Birsen Bekgöz'un Pınar hakkındaki iddiaları olay oldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Player Alanı

'da sular durulmuyor. Son olarak yarışmaya Sema ve Pınar'ın kavgası damga vurmuştu. Pınar'ın sözlerine dayamayan Sema fiziksel temasta bulunmuş ve yarışmadan diskalifiye edilmişti.

diskalifiyesinden sonra birçok isimden destek mesajı geldi ve Acun Ilıcalı'nın kararı sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Sosyal medyada Pınar'ın da diskalifiye edilmesi gerektiğine dair yorumlar yapıldı.

Konuya dair en dikkat çekici yorumu ise 2012 Olimpiyatları'nda Sema ve Pınar ile birlikte yarışan eski Survivor yarışmacısı yaptı.

Bekgöz, “Sema'nın elenmesine çok üzüldüm. Pınar'ın çok kışkırtması sonucu neler oldu neler. Kurnazlar karşı tarafı kışkırtmaya çalışır. Pınar zaten bilenip gitmiş ve sonucunda da büyük bir enerji patlaması oldu” dedi.

birsen

Bekgöz sözlerine şu şekilde devam etti:

Kendi doğrularını kaybetmiş olanlar ‘' kendilerini çamura batmış olarak bulurlar. 400m Türkiye Rekoru Benim diye dolaşıyorsun. İnsanlara göz göre göre yalan söylüyorsun! 400m rekorun dopingli çıktığın için iptal edildi ve eski rekortmen olarak bana iade edildi.

BİRSEN 2

Survivor Pınar hakkındaki iddiası gündem oldu! ‘Dopingli çıktığın için…’